Patrycja z 40 kontra 20 jest z Bartkiem dla kariery?
Instagram @bartosz.a_official @patrycja_40kontra20
TV-Show

"40 kontra 20": Patrycja jest z Bartkiem dla kariery? Zabrała głos

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" nie są aż tak idealną parą?! Uczestniczka została zaskoczona mocnym zarzutem i musiała zabrać głos.

Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak poznali się na planie "40 kontra 20", chociaż pomiędzy nimi nie iskrzyło od początku. Kiedy przystojny Junior lokował swoje uczucia w pięknej Julii, Patrycja była doskonałą obserwatorką, słuchaczką i kompanem do rozmowy. Bartek i Robert bardzo szybko zorientowali się, że Patrycja jest bardzo inteligentną i mającą wiele do zaoferowania kobietą. Relacja Pati i Bartka zaczęła kreować się dopiero w połowie programu. Nie brakowało iskier ale to właśnie one doprowadziły ich do finału. Zwycięzcy "40 kontra 20" nie tworzyli tak medialnego związku jak Robert i Kinga, jednak to właśnie ich miłość wciąż ma się doskonale, kiedy ich koledzy z planu prowadzą internetowe potyczki po rozstaniu. Internauci jednak zaczynają się doszukiwać problemów również w związku Patrycji i Roberta. Posądzili uczestniczkę o to, że buduje swój związenk z Bartkiem tylko dla kariery! Musiała zabrać głos. 

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": Patrycja ostro odpowiada na zarzuty w jej kierunku. Czy jest z Bartkiem tylko dla kariery?

"40 kontra 20", gdzie poznali się Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak to program, w którym podział wiekowy nie istnieje. Brały w nim udział kobiety w dwóch kategoriach wiekowych: poniżej 30. roku życia oraz powyżej 40. roku życia. Walczyły o serca tzw. Juniora (poniżej 30. roku życia) oraz Seniora (powyżej 40. roku życia). Z hitu TVN7 widzowie najlepiej zapamiętali Roberta Kochanka oraz Kingę Zapadkę i właśnie Bartka Andrzejczaka oraz Patrycję Rodak. Tym pierwszym niestety nie udało się stworzyć dłuższej relacji. Tym bardziej zainteresowanie fanów przeszło na piękną blondynkę i przystojnego bruneta. Dlaczego więc fani postanowili zarzucać Patrycji, że jest z Bartkiem tylko dla kariery?

Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak byli jednymi ze zwycięzców 1. edycji "40 kontra 20". Byli nietypową parą, ponieważ do tej pory nie zdecydowali się na wspólne zamieszkanie, a swój związek pielęgnują na odległość. Patrycja na co dzień mieszka bowiem w Londynie, gdzie realizuje się zawodowo jako makeupistka i projektantka ubrań. Próbuje również swoich sił jako modelka, co nie jest specjalnie zaskakujące, biorąc pod uwagę idealną figurę tej ślicznej blondynki. Najwidoczniej ich szczęście wzbudza podejrzliwość wśród fanów, którzy coraz głośniej zastanawiają się, czy ten związek oby na pewno wynika z miłości.

Bartek i Patrycja w Berlinie
patrycja_40kontra20/Instagram

Zobacz także: "40 kontra 20": Julia Kupiec przyznała, że poprawiała biust i pośladki. Poznalibyście ją dzisiaj?

Jeden z obserwatorów był bardzo bezpośredni i wprost zapytał Patrycję, czy jest z Bartkiem tylko dla kariery. Modelka ostro i charakterystycznym dla siebie sarkazmem, odpowiedziała na ten zarzut:

Tylko i wyłącznie, Bartito uczy mnie mejkapu i projektowania ubrań 

Uczestniczka nie poprzestała na jednej ripoście. Mimo że odpisała błyskotliwie i spokojnie, to czuć obecną w jej słowach ironię, a nawet zirytowanie. 

On ze mną też, ja go uczę aktorstwa, biotechnologii i gry w football amerykański - dodała. 

Twardy charakter, który zaprezentowała w programie, nadal nie opuszcza Patrycji. Trzeba przyznać, że dziewczyna wie, jak w inteligentny sposób poradzić sobie z hejterami.

40 kontra 20 Patrycja odpowiada na oskrżenia o robieniu kariery na Bartku
Instagram @patrycja_40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20": Bartek pochwalił się szczęśliwą nowiną. Chodzi o Patrycję!  

Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" nie mają zamiaru przejmować się uszczypliwościami ze strony ich obserwatorów. Mimo że wiele osób nie wróżyło im trwałej relacji, okazuje się, że poza kamerami świetnie się ze sobą dogadują. Ich relacja rozwija się w spokoju, i dopiero po wielu miesiącach znajomości mówią, o pierwszych planach wspólnego zamieszkania. Na razie wystarczają im wzajemne odwiedziny. Bartek ostatnio poinformował, że niedługo znów zobaczą się z Patrycją, aby spędzić razem kilka magicznych chwil. Kibicujecie im?

Instagram @bartek_40kontra20

Patrycja i Bartek z 40 kontra 20 w końcu się spotkają
Instagram @bartek_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja i Bartek pochwalili się swoim szczęściem. Zakochani mają co świętować!
Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" wybrali się na wakacje do Portugalii. Romantyczne kadry to dopiero zapowiedź tego, co świętują zakochani.

Patrycja Rodak razem z Bartkiem Andrzejczakiem wygrała pierwszą edycję "40 kontra 20". Para wybrała się na romantyczne wakacje do słonecznej Portugalii. Ich związek przetrwał próbę czasu oraz odległość, dlatego Patrycja oraz Bartek postanowili to uczcić. Pojawili się w słynnej restauracji "The Ritz", gdzie przy drinku i kolacji świętowali kolejny miesiąc razem.  Zobacz także:  "40 kontra 20". Patrycja Rodak ogłasza: "Czas na zmiany"! Pokazała też wideo "40 kontra 20": Patrycja i Bartek świętują w Portugalii  Patrycja Rodak oraz Bartek Andrzejczak wygrali pierwszą edycję programu "40 kontra 20" .  I choć nie wzbudzają, aż tak ogromnych kontrowersji jak Robert Kochanek i Kinga Zapadka , to teraz coraz śmielej dzielą się w sieci swoim uczuciem.  Między tymi drugimi jest dużo większa różnica wieku, przez co fani programu uważają, że Kochanek zachował się jak stereotypowy mężczyzna wybierając młodszą od siebie partnerkę, a ich związek nie przetrwa próby czasu. Para zdaje się tym nie przejmować, ponieważ na ich Instagramowych profilach wciąż pojawiają się ich nowe, wspólne zdjęcia.  W przypadku Patrycji oraz Bartka widzowie mają im do zarzucenia nie wiek, a odległość. Przebojowa blondynka mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii, dlatego para zdecydowała się na związek na odległość. Fani co rusz szukają więc znaków, które wskazywałyby na rozpad związku Patrycji i Bartka . Aby zamknąć usta hejterom oraz spotkać się z ukochaną Bartek postanowił pojechać do Londynu . A teraz para wybrała się wspólnie na rajskie wakacje...          Wyświetl ten post na Instagramie        ...

Bartek i Patrycja na finale 40 kontra 20
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy
Oto wielcy zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20"! Fakt, że Bartek wybrał Patrycję nie był zaskoczeniem, ale czy ich relacja przetrwałą po programie?

Patrycja i Bartek to druga zwycięska para pierwszego sezonu "40 kontra 20"! Bartek Andrzejczak dokonał wyboru, a mając u swojego boku ukochaną Izę, z którą jednak nie tworzył bliższej relacji oraz Patrycję, która bardzo go intrygowała, nie miał wątpliwości! Ta relacja w programie przetrwała tak wiele, że finał nie mógł potoczyć się inaczej. Czy Patrycja i Bartek są nadal w związku po programie? Wszystko jasne! Odpowiedź znajdziecie na dole artykułu.  Zobacz także:  "40 kontra 20": Dziewczyny odwracają się od Patrycji: "Brak szacunku i ignorancja". Zaniemówiła! "40 kontra 20": Bartek i Patrycja są razem po programie? Patrycja w " 40 kontra 20 " początkowo nie stawiała nacisku na relacje. Za to doskonale dogadywała się z pozostałymi uczestniczkami, z którymi mieszkała na planie. Z czasem jej charakter oraz czasami przesadna szczerość zaczęły być dostrzegane zarówno przez Seniora jak i Juniora, których uczucia początkowo były skupione na Kindze oraz Julii: Myślę, że Ty i ja popełniliśmy ten sam błąd - stwierdził Robert.  Niedługo później obaj doszli do wniosku, że to właśnie Patrycja jest kobietą godną zaufania i mocno wyróżniającą się charakterem. Gdy Bartek po raz pierwszy świadomie zaprosił ją na glamping, została w nim do samego końca.  Relacja Bartka i Patrycji jednak nie należała do najłatwiejszych, a uczestniczka bardzo często testowała jego cierpliwość . Mocny charakter "dwudziestki" dawał Bartkowi w kość, jednak i on nie pozostał dłużny wzbudzając w Pati zazdrość np. jako jedynej nie zapraszając jej na randkę, lub stawiając ją o krok od zagrożenia na eliminacjach. Tuż przed finałem świadomie został na glampingu z samą Agatą, wiedząc, że Patrycja będzie zazdrosna. Pewność siebie...

Patrycja Rodak w "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja ma za sobą operację plastyczną? Jest komentarz! 
Uczestniczka randkowego show zdradziła, czy poprawiała swoją urodę. Przy okazji wyznała, ile waży!

Patrycja z "40 kontra 20" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów, którzy chcieli dowiedzieć się m.in. czy uczestniczka randkowego hitu TVN7 zrobiła sobie kiedyś operację plastyczną i ile waży. Czy piękna blondynka, która oczarowała Bartka z "40 kontra 20" zdecydowała się na poprawienie swojej urody? Sprawdźcie, co powiedziała! Patrycja szczerze o operacjach plastycznych i swojej wadze Pierwsza edycja "40 kontra 20" już za nami. Dokładnie 23 sierpnia widzowie Telewizyjnej Siódemki zobaczyli ostatni odcinek nowego programu w którym grupa starszych i młodszych kobiet walczyła o względy dwóch przystojnych mężczyzn: seniora Roberta i juniora Bartka. Panie ostro ze sobą rywalizowały, ale w finale "40 kontra 20" Robert zdecydował, że chce być z Kingą, a Bartek wybrał Patrycję.  Jak już wiemy związki, które powstały w programie trwają do dziś. Ostatnio Bartek publicznie przyznał, że jest zakochany w Patrycji. Bardzo, bardzo ją kocham. Jestem bardzo szczęśliwy, że jesteśmy razem. Jeszcze nie mieszkamy razem, ale niebawem tutaj też zadziałamy - zapewnił Bartek.  Teraz fani zapytali również Patrycję czy wciąż jest w związku z Bartkiem. Była uczestniczka show TVN7 potwierdziła, że ich relacja wciąż trwa i za kilka dni zobaczy się ze swoim partnerem w Polsce. Fani przy okazji Q&A zapytali ją również o kwestię wyglądu. Robiłaś jakieś operacje plastyczne?- zapytał jeden z internautów. Nie, nigdy sobie niczego nie poprawiałam kompletnie. Ja się w ogóle tak boję igieł, że jak mam iść na pobieranie krwi to ja się stresuję trzy dni wcześniej- wyznała Patrycja.  Patrycja zdradziła przy okazji ile waży. Okazuje się, że przy wzroście 175 cm waży 52 kg....

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner