Mateusz Kisiel z ''Rolnik szuka żony'' czerpie z życia pełnymi garściami. W siódmej edycji programu gdańszczanin dał się poznać jako hedonista i bardzo wyluzowana osoba. Niektórzy krytykowali jego ''parcie na szkło''. Rolnik wielokrotnie podkreślał, że po prostu chce celebrować życie i nie boi się żadnych wyzwań. Teraz zadeklarował udział w zupełnie nowym przedsięwzięciu. Kisiel wystąpi na charytatywnej gali Najmana, a dokładnie pojawi się na ringu jako uczestnik walki. Fani od razu wypomnieli Mateuszowi, że jeszcze niedawno nie wypowiadał się pochlebnie o pięściarzu.

Reklama

Mateusz Kisiel z ''Rolnik szuka żony'' stanie na ringu na gali u Najmana: ''Przygotowania idą ciężko''

Mateusz Kisiel z dumą ogłosił swój udział w gali Najmana. Gwiazdor telewizyjnego show rozpoczął już przygotowania i jak mówi, bardzo cieszy się na to doświadczenie. Co więcej, rolnik nadał już sobie pseudonim.

Mateusz "ZABIJACZ" Kisiel zawalczy na charytatywnej gali Marcina Najmana VIP MMA. Nie jestem fajterem, tzn. teraz trochę jestem, a w byciu fajterem najbardziej zajebistą rzeczą jest wymyślenie sobie potężnej ksywki. Call me ZABIJACZ (na caps locku, to ważne). Przygotowania idą ciężko, pracując w gastro na etacie, ale staram się robić ruchy, żeby nie dostać w czerep na ringu. O życiu nigdy nie myślałem poważnie, ale wiem jedno. Nie chcę być smutasem jak większość mieszkańców Europy Wschodniej i brzydzę się nudą.

Mateusz wyjaśnia wszystkim, że występ na gali Najmana jest kolejnym fantastycznym wyzwaniem, dzięki któremu rolnik czuje, że żyje. Kisiel czasu ma niewiele, bo wydarzenie będzie miało miejsce 13 lutego. Przeciwnikiem gwiazdora telewizyjnego show będzie manager sportowy Sebastian Tronina.

Niektórzy fani podchodzą jednak sceptycznie do udziału Mateusza w gali. Jedna z internautek zauważyła, że Kisiel ostatnio ''hejtował Najmana''. Mateusz szybko do komentarza się odniósł:

Jeden leciutki hejcik poszedł, bo się obraziłem, że przegrał walkę, którą obstawiłem, a miałem do wygrania 1640 PLN. Po 5 min mi przeszło i dalej go lubię - wyjaśnił Mateusz na Instagramie.

Inni fani trzymają za Mateusza kciuki i entuzjastycznie podchodzą do jego udziału w gali Najmana. Wiele osób wspiera rolnika i z niecierpliwością czeka na tę walkę. Trzymacie kciuki za Mateusza?

Zobacz także

Zobacz także: Mateusz z "Rolnik szuka żony" chwali się umięśnioną sylwetką. Komentarz zostawiła nawet Agnieszka, kandydatka Dawida!

Mateusz Kisiel weźmie udział w gali MMA.

Mateusz chętnie podjął się nowego wyzwania, fani bardzo go wspierają.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama