Dawid Ozdoba - tancerz erotyczny i zawodnik sztuk walki

Dawid Ozdoba to tancerz erotyczny, zawodnik sztuk walki i trener personalny. Jest założycielem formacji chippendales "Bad Boys". Dał się poznać szerokiej publiczności jako uczestnik reality show "Amazonki". Wiele kontrowersji wzbudziła książka napisana na podstawie jego dzienników, która zawiera pikantne wspomnienia związków Ozdoby.Imię: Dawid

Nazwisko: Ozdoba

Pseudonim : Surfer

Wzrost : 180 cm

Data urodzenia: 03.02.1977 r.

Znak zodiaku : Wodnik

Zawód: tancerz erotyczny, zawodnik sztuk walki, trener personalny, osobowość medialna

Osoby -- związki:Dawid Ozdoba w czasie programu "Amazonki" związał się z jedną z jego uczestniczek - Agnieszką Peczyńską. Mimo zapewnień o wielkiej miłości związek rozpadł się kilka miesięcy po zakończeniu programu.Bez wątpienia najgłośniejszym związkiem Dawida Ozdoby był ten z tancerką Edytą Herbuś. Para nie rozstała się w zgodzie. Ozdoba napisał książkę, w której podzielił się z czytelnikami życiem prywatnym. Mimo że nie pada tam nazwisko tancerki, to można się domyślić, że chodzi właśnie o nią. Wcześniej w sieci pojawiło się intymne nagranie Ozdoby i Herbuś. W książce zaś przeczytamy: "Ona szalała, śpiewała, całowała mnie i przytulała. Ja nie pozostawałem dłużny. Jak dotarliśmy do domu, wzięła kamerę i uwodzicielsko zaproponowała, żebyśmy nagrali swój namiętny seks".

Rodzice: brak informacji

Dzieci: brak

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Dawid Ozdoba urodził się w 1977 roku. Studiował na Politechnice Szczecińskiej na wydziale mechanicznym. W młodym wieku rozpoczął trenowanie sztuk walki - ju jitsu, karate i taekwondo. W trakcie studiów zainteresował się też mocno ćwiczeniami na siłowni. Ozdoba ukończył kurs treningu personalnego i instruktora kulturystyki. Z czasem zaczął występować na galach MMA, jednak z niezbyt dobrym rezultatem. To także założyciel i manager grupy chippendalesów. Jest aktywny w mediach społecznościowych - jego profil na Instagramie śledzi ponad 10000 osób. Prowadzi też kanał na YouTube.

Znany z: Ozdoba dał się poznać szerszej publiczności w reality show "Amazonki", w którym 12 mężczyzn walczyło o względy 6 kobiet. Trener wygrał program, a po zakończeniu show założył pierwszą w Polsce grupę chippendales "Bad Boys". Team regularnie występuje w tanecznych pokazach, a Ozdoba szybko został okrzyknięty najsłynniejszym polskim tancerzem erotycznym. W 2013 roku mężczyzna zadebiutował na gali FAME MMA. Występuje tam z ramienia federacji MMA Attack. Bez wątpienia jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych zawodników. Pierwsza walka odbyła się w ramach gali MMA Attack 3. Rywalem Dawida Ozdoby był Robert Burneika o pseudonimie Hardkorowy Koksu. Za unikanie walki Ozdoba został zdyskwalifikowany. W 2016 roku na gali PLMMA miała odbyć się jego walka z Pawłem Trybałą - uczestnikiem programu "Warsaw Shore", znanym też jako Trybson. Jednak do niej nie doszło. Dwa lata później Ozdoba pojawił się na gali FAME MMA, gdzie walczył z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem. Spotkanie zakończyło się dla niego porażką. W 2018 roku na drugiej gali FAME MMA jego przeciwnikiem był Marek "Adbuster" Hoffmann - również ta walka zakończyła się dla tancerza porażką. Dawid Ozdoba próbował też swoich sił w aktorstwie. Zagrał epizodyczne role w kilku serialach.

Funkcja w filmie: - aktor w serialu "Prosto w serce" (2010-2011) - aktor w serialu "Szpilki na Giewoncie" (2010)

Płyta: brak

Książki :
 • "Wieczór panieński - cała prawda. Dawid Ozdoba, czyli kobiety, taniec, seks i..." (2016) została napisana przez Annę Bogusławską na podstawie dzienników Dawida Ozdoby. Publikacja ujawnia barwne szczegóły z życia tancerza i drogę, jaką przeszedł. Przedstawia również jego przyjaciół i kolegów z zespołu.


 • Nagrody :100000 zł (do podziału z Agnieszką Peczyńską) za wygranie programu "Amazonki"

  LINK Instagram: @dawidozdoba

  LINK Facebook: @dawidozdoba
  Dawid Ozdoba z gołą klatką
  Dawid Ozdoba

  Co Dawid Ozdoba ujawnia w swojej nowej książce? Czy ktoś powinien się bać?

  Co Dawid Ozdoba ujawnia w swojej nowej książce? Czy ktoś powinien się bać?
  Patrycja Ceglińska
  Były Herbuś wydał oświadczenie w sprawie książki
  Edyta Herbuś
  Dawid Ozdoba

  Oświadczenie byłego partnera Herbuś w sprawie książki: Jest przesiąknięta pikantnymi szczegółami

  Edyta może być zaniepokojona
  patceg
  Dawid Ozdoba wydaje książkę
  Edyta Herbuś
  Dawid Ozdoba

  Były facet ostro o Herbuś: Wzięła kamerę i proponowała żebyśmy nagrali seks

  Dawid ujawnia pikantne kulisy ich związku
  BoyToy
  Nasze akcje
  Douglas
  Styl życia
  Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
  Współpraca reklamowa
  wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
  Newsy
  Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
  Współpraca reklamowa
  Gwiazdy
  Newsy
  Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
  Współpraca reklamowa
  Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
  Newsy
  Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
  Współpraca reklamowa