Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dawid Ozdoba z gołą klatką
EN
Newsy

Co Dawid Ozdoba ujawnia w swojej nowej książce? Czy ktoś powinien się bać?

Co Dawid Ozdoba ujawnia w swojej nowej książce? Czy ktoś powinien się bać?

Dawid Ozdoba, który niedawno wydał książkę "Wieczór panieński. Cała prawda" ujawnia w niej, jak wygląda jego praca i jaki ma stosunek do kobiet.

Nie jest tajemnicą, że kilka lat temu Dawid Ozdoba był w związku z aktorką, Edytą Herbuś. O ich relacji krążyły legendy, ale gwiazda nigdy nie odniosła się do plotek. W swojej pierwszej książce tancerz i założyciel grupy BadBoys opowiada o swoim związku z tajemniczą Edytą. Czy chodzi o Herbuś?

Spotkaliśmy się w momencie, kiedy BadBoysi byli na szczycie, a ja miałem za sobą wygraną w programie "Amazonki". Dużo wtedy pracowałem, ale byłem też niezłym łobuzem. Korzystałem z życia: kobiety, imprezy, używki. Grałem często w reklamach i właśnie na planie jednej z nich poznałem Edytę. Szedłem do studia, gdzie miały rozpocząć się zdjęcia, gdy minąłem siedzącą na korytarzy drobną brunetkę. Z burzą włosów, w czerwonej sukience. Zapamiętałem jej śliczne, naturalne usta. Piękne oczy. To były jej początki w Warszawie. Boże, jaka dziewczyna!, pomyślałem i zaproponowałem odwiezienie po zdjęciach do domu. Tak też zrobiłem, a ona dała mi swój numer telefonu".

Dawid Ozdoba przyznał, że szybko zamieszkali razem:

W mikroskopijnym mieszkaniu, w wieżowcu przy Świętokrzyskiej.

Okazuje się, że Dawid Ozdoba i Edyta szybko zostali parą:

Niemal od razu zaczęliśmy tworzyć związek. Ja miałem grupę BadBoys, ona dopiero zaczynała. Chodziłem wtedy na wszystkie castingi, znałem agencje aktorskie i dzięki temu mogłem Edycie pomóc. Brałem ją do samochodu i jechaliśmy, ale zawsze słyszeliśmy to samo. Za mała, zbyt drobna, zbyt filigranowa. Ja na to: "Przecież ma piękny uśmiech, jest fotogeniczna, doskonale się rusza!", ale agentów jakoś to nie przekonywało. Zrobiłem Edycie pierwsze zdjęcia, dosłownie pod drzewami, niedaleko jednej agencji. Miała wtedy na sobie kostium kąpielowy, wyglądała świetnie. Tak właśnie wyglądała debiutancka sesja mojej byłej partnerki. Poszliśmy ją wywołać.

Książka Dawida Ozdoby "Wieczór panieński. Cała prawda" już do kupienia w sklepach i na stronie www.hitsalonik.pl.

 

 

Dawid Ozdoba ujawnia kulisy związków z kobietami

Dawid Ozdoba taniec

Czy Edyta Herbuś odniesie się do informacji zawartych w książce?

Edyta Herbuś
ONS

Książka Dawida Ozdoby - "Wieczór panieński. Cała prawda" do kupienia na hitsalonik.pl

Dawid Ozdoba - okładka książki Wieczór panieński - cała prawda

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Były Herbuś wydał oświadczenie w sprawie książki
ONS
Newsy
Oświadczenie byłego partnera Herbuś w sprawie książki: Jest przesiąknięta pikantnymi szczegółami
Edyta może być zaniepokojona

Ostatni czas był dla Edyty Herbuś trudny ze względu na sprawy zawodowe. Tancerka za cel postawiła sobie podszkolenie swojego warsztatu aktorskiego, co ewidentnie zaprocentowało. Spektakl z jej udziałem wystawiano właśnie za granicą. Zobacz: Jesienna metamorfoza Herbuś. Gwiazda rozjaśniła włosy "Salome" miało swoją premierę w Teatrze Narodowym w czeskiej Pradze, a słowom uznania dla debiutu gwiazdy nie było końca. Jednak spokój Herbuś mógł zostać zmącony przez książkę, którą planuje wydać jej były partner Dawid Ozdoba. Ostatnio wyciekły pierwsze mocne fragmenty, które sugerują, że może chodzić właśnie o Herbuś. Przypomnijmy: Były facet ostro o Herbuś: Wzięła kamerę i proponowała, żebyśmy nagrali seks Nasilające się komentarze dotyczące publikacji książki sprawiły, że Ozdoba postanowił odnieść się do tych spekulacji i wydał oświadczenie: W związku z pojawiającymi się doniesieniami, że Edyta Herbuś, z którą kiedyś łączył mnie bardzo „burzliwy” związek, jest bohaterką mojej książki, postanowiłem wydać niniejsze oświadczenie. „W książce pt, ‚Wieczór panieński – cała prawda’ przewija się wielu bohaterów. Ja i Anna Grzeszczuk jako współautorka mojej książki, nie możemy odpowiadać za to, czyje cechy czytelnik odnajdzie w wybranej przez siebie postaci. Ponadto Ozdoba zapewnia, że po ukazaniu się książki wszystkie wątpliwości będą rozwiane: Książka, którą obecnie zainteresowanych jest kilku wydawców, po publikacji rozwieje wiele wątpliwości i z pewnością rozbudzi wiele następnych. Niewątpliwie moje życie było pasmem kontrowersyjnych przygód i zdarzeń, stąd i książka przesiąknięta będzie pikantnymi szczegółami. Co więcej? Przekonacie się po tym jak książka pojawi się już oficjalnie w sprzedaży. Co na to Edyta? Zobacz: Małgorzata Potocka zdradza szokujące kulisy...

Karolina Korwin Piotrowska o książce Dariusza K.
ONS
Newsy
Dariusz K. wydaje książkę o Górniak. Korwin: Mamy nową definicję "dna"
Jest komentarz dziennikarki

Przebywający od kilku miesięcy w więzieniu, Dariusz K ., czeka na kolejną rozprawę sądową w związku ze śmiertelnym wypadkiem, który spowodował w lipcu, ubiegłego roku. Podczas pierwszej sprawy w sądzie, część winy zrzucił na Edytę Górniak , która rzekomo utrudniała mu kontakty z synem, co wpłynęło na to, że zaczął zażywać narkotyki. Przypomnijmy: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok... Dziś "Fakt" podał sensacyjną informację o planach oskarżonego celebryty. Podobno Dariusz K. ma zamiar wydać książkę o życiu z artystką i przedstawić fakty po swojemu. W ten sposób liczy na odbudowanie zniszczonej reputacji . W publikacji opowie o wszystkich konfliktach z Edytą: Czeka najpierw na koniec rozprawy, ale myśli poważnie o książce, której część będzie poświęcona Edycie . Miałaby ona oczyścić jego reputację i przedstawić ciężką drogę pełną konfliktów z Edytą, która doprowadziła go do tego miejsca, w którym jest. Chciałby, żeby ludzie go zrozumieli. - mówi Faktowi osoba z jego otoczenia Poprosiliśmy o komentarz Karolinę Korwin Piotrowską , która zna mechanizmy show-biznesu, jak nikt inny w Polsce. Dziennikarka jest przerażona: Szczerze? To przerażające, koszmarna ilustracja słów, że "tonący brzytwy się chwyta". Zwykle nie jestem skora do współczucia Edycie Górniak, ale teraz współczuję jej bardzo w zaistniałej sytuacji i jej synowi również. Jeśli to prawda, co piszą media, to mamy nową definicję słowa "dno". Ale wiem też, że media tylko na coś takiego, jak owa "książka" czekają.. . - mówi nam Korwin Pomysł Dariusza rzeczywiście wydaje się być absurdalny. Zobacz: Edyta Górniak i Baron zdradzili prawdę o swoim "związku" Zatrzymanie Dariusza K.:

Jakub Rzeźniczak, Edyta Zając na meczu
East News
Newsy
Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy o zdradzie! "Najgorzej, że zrobiłem to Edycie"
Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy o zdradzie! "Najgorzej, że zrobiłem to Edycie"

Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Jakub Rzeźniczak nie jest już z modelką Edytą Zając . Przyczyną rozstania pary miały być liczne zdrady piłkarza oraz fakt, że ma córkę z inną kobietą. Do tej pory Jakub Rzeźniczak nie odnosił się do tych informacji, aż w końcu teraz postanowił przerwać milczenie. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" dokładnie opowiedział o ostatnich wydarzeniach ze swojego życia i przyznał się do zdrady.  Jakub Rzeźniczak przerywa milczenie Jakub Rzeźniczak zdecydował się opowiedzieć o swoim prywatnym życiu. Okazuje się, że wszystkie medialne doniesienia były zgodne z prawdą. Piłkarz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" wspominał m.in. moment, w którym dowiedział się, że zostanie ojcem. Okazuje się, że stało się tuż przed bardzo ważnym meczem!  Pamiętam go dokładnie: było to w dniu meczu ze Sportingiem Lizbona w Warszawie. Ciężka sytuacja, ale wyszedłem na boisko, zagrałem super mecz, wygraliśmy 1:0, awansowaliśmy do Ligi Europy. To najlepiej pokazało, że moje życie prywatne nie ma wpływu na moją grę. Dziś cieszę się, że mam śliczną córkę. Przez pierwsze dwa lata nie brałem czynnego udziału w jej wychowaniu, dwa razy do roku byłem w Polsce, nie miałem więc takiej możliwości - powiedział.  Czyny piłkarza nie miały wpływu na jego grę, ale zdecydowanie wpłynęły na jego małżeństwo z Edytą Zając. Jakub Rzeźniczak opowiedział, jak się czuje z tym, że zdradził swoją ukochaną i nie wyklucza, że to nie koniec jego związku z modelką! Bardzo źle, bo już tego nie zmienię, bo choć chciałbym cofnąć czas, nie jestem w stanie. Najgorzej, że zrobiłem to Edycie. Wiem, jak dobrą jest osobą, nie powinno jej to spotkać - powiedział piłkarz. Po prostu mnie kochała. Ja ją oczywiście też, zresztą myślę, że ja ją wciąż kocham i to z...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner