Anna Lewandowska kocha prezentować swoje ciało w kostiumach kąpielowych - w ostatnim czasie stawia przede wszystkim na stroje jednoczęściowe, które są świetną opcją dla kobiet, które nie są w stu procentach zadowolone ze swojej figury. Jeśli należysz do tego grona i nie zawsze masz ochotę pokazywać się na plaży w bikini, postaw na jeden z kostiumów jednoczęściowych w stylu Anny Lewandowskiej, który zakryje m.in. nieidealny brzuszek, a przy okazji będzie ultra wygodny i sprawdzi się podczas szaleństw w wodzie na wakacjach. Podobne modele możesz upolować już teraz w Sinsay czy Reserved od 40 złotych.

Reklama

Czarne wyszczuplające kostiumy kąpielowe jednoczęściowe

Czarny zawsze wyszczupla - to podstawowa zasada, która obowiązuje również podczas wyboru jednoczęściowego kostiumu kąpielowego. Jeśli chcesz postawić na klasykę, prosty jednoczęściowy kostium kąpielowy sprawdzi się idealnie. Spójrz tylko na Annę Lewandowską, która w ostatnim czasie zaprezentowała się na Instagramie w asymetrycznym kostiumie kąpielowym na jedno ramię. Wygląda w nim po prostu bosko!

Zobacz także: Anna Lewandowska na te sandały wydała 4 tysiące złotych. W Reserved kupisz bardzo podobne

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym w zwierzęcy wzór za 2000 złotych

Jednoczęściowy kostium kąpielowy w zwierzęcy wzór to opcja dla pań, które chcą się wyróżnić - tak jak Anna Lewandowska - żona Roberta Lewandowskiego na swój kostium w zebrę od Attico wydała aż 2000 złotych. Na szczęście podobne modele w tym stylu możesz upolować w Sinsay już od 49,99 zł. W takim kostiumie będziesz wyglądać rewelacyjnie!

Zobacz także: Anna Lewandowska w czerwonej sukience na lato. Podobne modele z falbankami, w kwiaty i z odkrytymi plecami kupisz od 60 złotych

Wyszczuplający kostium kąpielowy w paski - Ania Lewandowska postawiła na hitowy model

Chcesz wydłużyć i wyszczuplić swoją sylwetkę? Odpowiedź jest jedna: wybierz pionowe paski tak jak Anna Lewandowska! Lewandowska w poprzednie wakacje postawiła na prosty jednoczęściowy kostium kąpielowy w paski.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama