Anna Czartoryska Anna Czartoryska Anna Czartoryska Anna Czartoryska Anna Czartoryska
Anna Czartoryska
ONS
1/6
Anna Czartoryska
ONS

Anna Czartoryska zaliczyła modową wpadkę? Aktorka pojawiła się na imprezie magazynu Elle w dość oryginalnej stylizacji. Trzeba podkreślić, że wszystkie elementy jej stroju były modne i bardzo na czasie, ale... coś poszło nie tak! Anna Czartoryska miała na sobie sukienkę z bordowego aksamitu, do tego modną (w zeszłym sezonie) pelerynę, do tego kapelusz, a zamiast naszyjnika przewiązała wokół szyi - rzemyk, tzn. choker. Niby wszystko w trendach, a jednak stylizacja nie należy do udanych. Polecamy: Gwiazdy pokochały… aksamit! To najbardziej poszukiwany materiał tego sezonu!

 

Jak to możliwe, że wszystkie modowe hity dobrze ze sobą nie zgrały? Chyba było ich po prostu za dużo... Zobaczcie galerię i oceńcie sami!

 

Zobacz też: Spójna stylizacja jesienno-zimowa, czyli z czym i jak nosić ponczo

2/6
Anna Czartoryska
ONS

Anna Czartoryska jest piękną kobietą o klasycznych rysach i nienagannej sylwetce. Świetnie wygląda w prostych stylizacjach, które doskonale eksponują jej urodę. Tym razem jednak aktorka postawiła na nieco zaskakujący, jak na nią, look. To była dobra decyzja? Naszym zdaniem, niekoniecznie.

3/6
Anna Czartoryska
ONS

Wszystkie elementy stroją to prawdziwe hity tego sezonu. Ale czy w takim zestawie, aby na pewno wyglądają stylowo?

4/6
Anna Czartoryska
ONS

Oddajcie głos w naszej sondzie!

5/6
Anna Czartoryska
ONS
6/6
Anna Czartoryska
ONS
Więcej na temat Anna Czartoryska