Katy Perry, Lady Gaga, Ramona Rey, Paulina Krupińska Katy Perry w czarno-złotym gorsecie i czarnych spodniach, z czarnymi długimi warkoczami Lady Gaga w szarym płaszczu Paulina Krupińska w zielonej sukni we wzory z kolorową małą torebką Ramona Rey w różowych włosach i czarnej przezroczystej stylizacji
Katy Perry, Lady Gaga, Ramona Rey, Paulina Krupińska
East News, ons.pl
1/6
Katy Perry, Lady Gaga, Ramona Rey, Paulina Krupińska
East News, ons.pl

Wybierz z nami najmniej udaną stylizację tego tygodnia! O ten tytuł walczy tym razem m.in. nietrafiona stylizacja Pauliny Krupińskiej. Naszym zdaniem zbyt poważna sukienka zupełnie nie pasowała do byłej Miss. Silną pozycję mają również karykaturalna fryzura Ramony Rey i torba (mamy nadzieję, że jest chociaż praktyczna i można do niej schować laptopa) Wiganny Papiny. A może zagłosujecie na bawarskie warkoczyki Katy Perry albo kontrowersyjny look Lady Gagi? Jesteśmy naprawdę ciekawi, którą stylizację wy typujecie. 

GŁOSUJCIE!

 

Zobaczcie też: Zagłosuj na… wpadkę tygodnia! Czyja stylizacja była najgorsza? Pauliny Drażby czy… Evy Longorii?

2/6
Katy Perry w czarno-złotym gorsecie i czarnych spodniach, z czarnymi długimi warkoczami
ons.pl

Katy Perry połączyła w jednej stylizacji styl Madonny i bawarskiej dojarki. Raczej bez powodzenia…
 

3/6
Lady Gaga w szarym płaszczu
East News

Lady Gaga w drodze na imprezę w stylizacji prosto z... pokazu Marca Jacobsa. Czy wy też uważacie, że ten look broni się tylko na wybiegu?!

4/6
Paulina Krupińska w zielonej sukni we wzory z kolorową małą torebką
ons.pl

To nie był udany duet. Niestety z przykrością stwierdzamy, że zielona sukienka odebrała wdzięk Paulinie Krupińskiej.  A to naprawdę trudna sztuka!

5/6
Ramona Rey w różowych włosach i czarnej przezroczystej stylizacji
ons.pl

Trudno wybrać, co jest w stylizacji Ramony Rey najgorsze… to coś na głowie? A może przezroczysta spódnica? Wniosek? Stylistka potrzebny od zaraz:)

6/6
Wiganna Papina w sukience w kwiaty
ons.pl

Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać… czyli stylistka Wiganna Papina i jej zaskakujące dodatki! Ciekawe, jaką funkcję pełnią tu futrzane pompony? Może zmiotki do kurzu? Bo torba była chyba na laptopa?!