Kasia Burzyńska na pokazie Bizuu
Kasia Burzyńska na pokazie Bizuu
East News
1/4
Kasia Burzyńska na pokazie Bizuu
East News

 

Prezentacja najnowszej kolekcji duetu Bizuu, czyli Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak, przyciągnęła tłumy gwiazd. W pierwszych rzędach zasiadły Paulina Krupińska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Agnieszka Hyży czy też Anna Czartoryska. Wśród gwiazd wypatrzeć można było również dziennikarkę pracującą ostatnio przy serwisie Anny Lewandowskiej. Katarzyna Burzyńska na tę okazję wybrała sukienkę w kolorze śliwki z ozdobnymi falbanami. Niestety, zaliczyła małą wpadkę...

O co chodzi? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia - tak się osiąga sukces!

2/4
East News

 

Na pierwszy rzut oka nic się nie dzieje. Piękna kreacja, perfekcyjny makijaż i olśniewający uśmiech. Jednak gdy przyjrzymy się bliżej... No cóż, zobaczymy to, co zepsuło efekt końcowy stylizacji tej sympatycznej dziennikarki! 

3/4
East News

 

Chodzi o plamę, która zrobiła się na sukience Kasi Burzyńskiej. Ciekawe, czy wypadek zdarzył się po drodze na pokaz? A może dziennikarka bawiła się w domu ze swoim synkiem i nie zauważyła, że Henio zabrudził jej kreację? Mimo wszystko Kasia Burzyńska wyglądała naprawdę uroczo :)

4/4
East News

 

No cóż, każdemu może się zdarzyć... A jak ocenianie w całości stylizację Kasi? Z daleka plama jest niemal niewidoczna, a sukienka naprawdę może się podobać!

Więcej na temat Katarzyna Burzyńska