Ivanka Trump Ivanka Trump Ivanka Trump Ivanka Trump Ivanka Trump
Ivanka Trump
East News
1/6
Ivanka Trump
East News

Ivanka Trump słynie z doskonałego wyczucia mody i świetnych stylizacji. Niestety w czasie oficjalnej wizyty w Japonii, córka Donalda Trumpa, zaliczyła modową wpadkę. Choć intencja była dobra! Na spotkaniu z premierem Japonii, Shinzo Abe, Ivanka Trump miała na sobie klasyczny, różowy kostium inspirowany stylem Jackie Kennedy. Komplet w stylu lat 60. składał się z żakietu oraz spódniczki, ozdobionych guzikami z dużymi perłami. Strój Ivanki Trump wzbudził sporo kontrowersji.  A wszystko przez długość spódnicy!

 

Zobacz też: Zachwyciła Billa Clintona, skradła show Pierwszej Damie! Kim jest Ivanka Trump? ZDJĘCIA

 

Zagraniczne portale rozpisują się o wpadce córki Donalda Trumpa! Stylizację Ivanki uznano za szykowną, jednak wysoce niestosowną na spotkanie dyplomatyczne.

 

Polecamy: Kto i jak może nosić spódnicę mini?

2/6
Ivanka Trump
East News

Różowy kostium Ivanki Trump wzbudził mieszane uczucia. Prezydentówna miała na sobie spódniczkę sięgającą zaledwie połowy uda. I choć trzeba przyznać, że pierwsza córka USA ma doskonałe nogi, to ten strój wydawał się być odpowiednio dobrany do okazji. Zobaczcie na następnej stronie!

3/6
Ivanka Trump
East News

Ivanka Trump w przeszłości pracowała jako modelka. Ma świetną figurę, rewelacyjne nogi i dobry gust. W tym przypadku zabrakło jednak odrobiny wyczucia...

4/6
Ivanka Trump
East News

Ivanka Trump została skrytykowana za tę stylizację przez zagraniczne portale. A Wy co o niej sądzicie?

5/6
Ivanka Trump
East News

Dajcie znać, głosując w naszej sondzie!

6/6
Ivanka Trump
East News
Więcej na temat Ivanka Trump