Wieczorny pokaz nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News

Maciej Zień celebruje premierę swojej nowej kolekcji. Projektant postanowił urządzić z tej okazji aż dwie imprezy. Pierwsza odbyła się wczesnym popołudniem. Pojawiły się na niej takie gwiazdy, jak choćby Paulina Krupińska, Paulina Sykut-Jeżyna czy też Natasza Urbańska. Wieczorem odbył się kolejny pokaz kolekcji "Mojo". Tym razem jeszcze więcej gwiazd oklaskiwało projekty Macieja Zienia. Wśród nich wypatrzeć można było między innymi Marinę Szczęsną, Małgorzatę Rozenek oraz Małgorzatę Kożuchowską.

Kto jeszcze pojawił się na wieczornej odsłonie nowej kolekcji Macieja Zienia? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/7
Małgorzata Rozenek-Majdan na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News

Gwiazdy na wieczornym pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia

Na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia pojawiła się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka prezentowała się zjawiskowo! Małgosia miała na sobie kreację projektu Macieja Zienia. Można powiedzieć, że była najlepszą reklamą jego talentu.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zachwyca w eleganckim garniturze i najmodniejszym płaszczu sezonu! Znamy marki 

2/7
Małgorzata Kożuchowska na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News

Małgorzata Kożuchowska od lat przyjaźni się z Maciejem Zieniem. Nic więc dziwnego, że pojawiła się na pokazie jego najnowszej kolekcji. Małgorzata Kożuchowska na elegancką suknię w łososiowym kolorze. Aktorka dobrała do niej czarną, oversize'ową marynarkę oraz delikatną torebkę. 

3/7
Marina Łuczenko-Szczęsna na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News

Marina Łuczenko-Szczęsna zadała szyku! Tak jak Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na pióra. Piosenkarka zdecydowała się również na długą suknię, która podkreśliła jej idealną sylwetkę. Marina postawiła także na gorący trend, jeśli chodzi o fryzury. W gładko zaczesane włosy wpięła połyskujące spinki. Zdecydowanie jeden z lepszych looków tego wieczoru!

Zobacz także: Marina Łuczenko-Szczęsna jak Ariana Grande! Pasują jej różowe włosy?

4/7
Edyta Herbuś na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News

Edyta Herbuś postawiła na sprawdzoną "małą czarną". Jednak w tym przypadku nie można mówić o nudzie. Edyta Herbuś zdecydowała się bowiem na sukienkę z naprawdę imponującym dekoltem. Seksownie czy wyzywająco? Jak uważacie?

5/7
Beata Ścibakówna na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News

Beata Ścibakówna jest jak wino - im starsza, tym lepsza. Aktorka podczas pokazu Macieja Zienia prezentowała się zjawiskowo w dopasowanej sukni z piórami i motywem skóry węża. Podoba wam się ten wybór?

6/7
Karolina Szostak na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News

Karolina Szostak lubi czarny kolor. Jednak w jej w przypadku nie ma mowy o nudzie. Tym razem dziennikarka zdecydowała się na połyskującą, prześwitującą sukienkę, spod której nieśmiało wystawała seksowna bielizna. Karolina Szostak połączyła ją z niezwykle modną oversize'ową marynarką. Klasa sama w sobie!

7/7
Agnieszka Dygant na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News

Agnieszka Dygant również postawiła na czerń, a dokładnie na luźną sukienkę w tym kolorze. Aktorka przełamała ten look torebką w odcieniach różu. Przekonuje was ta stylizacja?