Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Paris Hilton Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Selena Gomez Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Margot Robbie Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Jennifer Lopez Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Miley Cyrus
Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku
East News

Znajomość wiosennych trendów w makijażu i fryzurach, o których mówi teraz cały świat urody, jest ważna, ale… czy wiesz, jakie stylizacje i fryzury będą wiosną przepisem na stylową wpadkę? Ostrzegamy, których fryzur na pewno nie nosić wiosną 2020.

Trendy na wiosnę 2020: te fryzury nie będą modne!

Najmodniejsze fryzury wiosny 2020 to temat, który elektryzuje nie tylko fryzjerów! Tak jak najmodniejsze koloryzacje, budzą duże emocje u wielu kobiet. Gwiazdy jednak nie zawsze się przejmują sie trendami… I nie zawsze warto się na nich wzorować. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie fryzur, które w 2020 roku odchodzą w przeszłość. Selena Gomez, Margot Robbie czy nawet Jennifer Lopez nie zawsze noszą to, co najbardziej na czasie! Zobacz w naszej galerii, jakie fryzury w nadchodzącym sezonie lepiej sobie odpuścić.

1/5
Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Paris Hilton
East News

Włosy Barbie

Czyli jednolite, w ciepłym, żółtawym odcieniu blond i zupełnie nienaturalnych, idealnych falach - takie, jakie ma Paris Hilton. Wyglądają, jakby pracowała nad nimi długie godziny! Tymczasem wiosną będzie liczyć się naturalność. Zatem jeśi jesteś blondynką, nie rozjaśniaj włosów na siłę, tylko pozwól im płowieć od słońca, i nigdy za bardzo nie staraj się podczas stylizacji. Powinnaś wyglądac tak, jakby uczesał cię wiatr!

2/5
Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Selena Gomez
East News

Warkocze (dwa)

Warkocze są supermodne, ale tylko te pojedyncze! I te ścisłe, perfekcyjnie zaplecione, i te potargane w stylu boho. Ale już dwa, jak u Seleny Gomez ni w tylu hippie, ni to w stylu małej dziewczynki - nie w tym roku. Są piękne i pewnie wrócą za sezon lub dwa, akurat zdążymy się stęsknić!

3/5
Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Margot Robbie
East News

Eleganckie lata 80.

Stylizacja na lata 80. nie odchodzi co prawda zupełnie w przeszłość, ale powoli wypierają ją lata 90., a glamour w stylu "Dynastii" staje się zupełnie passé, przynajmniej, gdy chodzi o fryzury! Półpodpięcia zatem, choć szalenie modne, nie powinny być bardzo dopracowane i wykończone lokami, lakierem i "na sztywno", jak u Margot Robbie.

4/5
Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Jennifer Lopez
East News

Dopinane włosy (i koturnowe koki)

Jennifer Lopez na czerwonym dywanie we wszystkim wygląda oszałamiająco, ale… dla zwykłych kobiet taka fryzura to przepis na katastrofę. Zapamiętaj: potężne koki, pretensjonalne upięcia, spiętrzone sploty nie są i nie będą na czasie! Dlatego nie decyduj się na tego typu fryzury na żadne wesele, imprezę ani randkę. Dopinane włosy, sztuczne pasma, piętrowe fryzury - nie w 2020! Liczy się naturalność.

5/5
Fryzury, które nie będą już modne w 2020 roku: Miley Cyrus
East News

Wet-look w stylu "mokra włoszka"

Na koniec kompletna katastrofa stylistyczna - zupełnie nieudana fryzura Miley Cyrus, która jest skrzyżowaniem nietrafionej stylizacji wet-look oraz nawiązań do wczesnych lat 90., kiedy na czasie była "mokra włoszka". Tak się nie czeszemy! Żadnych włosów w niby-mokrych strąkach. I to nie tylko w 2020 roku…

 

Więcej na temat trendy fryzury