Xenia Adonts
East News

Trendy 2021: ten rok należy do grzywek. Oto, trzy które musisz wypróbować 

Xenia Adonts
East News

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zrobieniem sobie grzywki teraz jest na to najlepszy moment. W trendach są zwłaszcza nonszalanckie, seksowne cięcia, które mają w sobie trochę nieładu. Łatwo je stylizować i pasują praktycznie każdemu. Oto, trzy typy grzywki, które są teraz najbardziej pożądane.

Grzywka w stylu lat 60.

Długa grzywka inspirowana latami 60. ma teraz swoje pięć minut. Powinna zachodzić nieco na oczy i mieć nieco postrzępione końce, jak u Winnie Harlow. Jej fanką jest też Bella Hadid, która uwielbia zalotny charakter tej fryzury.

 

Curtain bangs

Curtain bangs to cięcie rodem z lat 70. Długie kosmyki zaczesane są mocno na boki czoła i często przedzielone są też przedziałkiem. Grzywka powinna być nieregularna i trochę bałaganiarska, najlepiej, gdy jest też mocno odbita od nasady. To cięcie przywodzi na myśl niewymuszony styl Francuzek i uwydatnia kości policzkowe. Grzywka była na czasie już dwa sezony temu i w 2021 roku ta sytuacje nie ulegnie zmianom.

Kręcona grzywka

Grzywki świetnie prezentują się też w kręconej wersji. W takiej stylizacji najważniejszy jest lekki nieład. Kosmyki mogą pokrywać całe czoło lub rozchodzić się na boki. Ich długość jest całkowicie dowolna, jednak najlepiej, gdy pasma nie są zbyt równe.

Więcej na temat włosy fryzury grzywka
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43