Anna Lewandowska na weselu Zosi Zborowskiej w sukience Saint Laurent Anna Lewandowska na weselu Zosi Zborowskiej Anna Lewandowska na weselu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub
Anna Lewandowska na weselu Zosi Zborowskiej w sukience za 9 tys zł
Instagram

Anna Lewandowska była jedną z gwiazd na weselu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Trenerka i piłkarz już od jakiegoś czasu znają się z siatkarzem, a nawet razem pojawili się w jednej z kampanii charytatywnych. Trenerka, podobnie jak inne gwiazdy, umieściła na Instagramie obszerną relację z uroczystości. Trzeba przyznać, że atrakcji nie brakowało, a plejada gwiazd, które pojawiły się na ślubie sprawiła, że jest o nim tak głośno! 

Anna Lewandowska, jak zwykle zaskoczyła swoją stylizacją. Zobaczcie, jakiej marki sukienkę wybrała! Cena zwala z nóg...

1/4
Anna Lewandowska na weselu Zosi Zborowskiej w sukience Saint Laurent
Instagram

Trenerka pod wspólnym zdjęciem ze świeżo upieczonym małżeństwem napisała kilka słów o uroczystości. Okazuje się, że było to dla niej bardzo wzruszające wydarzenie:

Małżeństwo. Prawdziwa miłość. Wzruszona na maksaaaaaa! - czytamy na Instagramie Anny Lewandowskiej.

2/4
Anna Lewandowska na weselu Zosi Zborowskiej
Instagram

Anna Lewandowska przed wyjściem na ślub pochwaliła się swoją stylizacją. Wybrała krótką sukienkę w żółto-czarne paski. Do tak efektownej sukienki zdecydowała się na prostą fryzurę. Tym razem był to gładko zaczesany kucyk. Fani są zachwyceni weselą stylizacją gwiazdy, co wyrażają w komentarzach:

Hollywoodzki uśmiech 😍

Świetna kiecka 

Klasa styl i szyk ! Najlepszego dla Młodej pary na Nowej drodze życia 

Wow, dzika stylizacja ale jednocześnie bardzo grzeczna

3/4
Anna Lewandowska na weselu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Instagram

Sukienka Anny Lewandowskiej to propozycja domu mody Saint Laurent. Ten asymetryczny model został wykonany z jedwabiu i kosztuje, uwaga... 9 115 zł! Trzeba przyznać, że nie tylko sukienka, ale i cena robią wrażenie.

Spodobała wam się sukienka Anny Lewandowskiej? Sprawdź inne modne, żółte sukienki na wesele:

Kto jeszcze pojawił się na weselu?

4/4
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Ten ślub był wielkim wydarzeniem towarzyskim, a Zosia Zborowska i Andrzej Wrona chętnie pozowali do zdjęć i chwalili się obrączkami. Wśród zaproszonych gości pojawili się m. in. Marta Wierzbicka, Sonia Bohosiewicz, Łukasz Jemioł czy Magdalena Cielecka.