Małgorzata Rozenek-Majdan w srebrnej kurtce na zimę Tiffi
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

O tej kurtce na zimę marzą wszystkie influencerki! Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła swoją puchówkę na wyprzedaży w sieciówce

Małgorzata Rozenek-Majdan w srebrnej kurtce na zimę Tiffi
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowanie poczuła zimę! Gwiazda znana z prowadzenia m.in. programu "Projekt Lady" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej najnowszej stylizacji na chłodniejsze dni. Rozenek-Majdan założyła żółty komplet dresowy, do którego dobrała oryginalną srebrną puchową kurtkę. Kurtka okazała się strzałem w dziesiątkę, jej fanki były zachwycone nowym lookiem Małgorzaty:

Idealna kurtka dla matki wariatki takiej jak ja 😂🙈❤️❤️❤️

Ładna kurteczka hmm marzenie nie do spełnienia...

Fajna ta kurtka - pisali na Instagramie fani Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Kurtka, na którą zdecydowała się Małgorzata Rozenek-Majdan, to projekt marki Tiffi. Kurtki FIFI to specjalna kolekcja marki TIFFI, dedykowana dla zwolenniczek eko stylu.

Zobacz także: Ale kozak! Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała z butami. 99 proc. kobiet w życiu by ich nie założyła!

Kurtki FIFI ocieplone są eko puchem i sztucznym futrem. Kurtka jest obecnie na wyprzedaży! Kosztuje 489 zł (wcześniej 699 zł). Ta krótka, oversizowa kurtka z obszernym kapturem i ciepłym kołnierzem to strzał w dziesiątkę, jeśli zimą stawiasz przede wszystkim na ciepło i wygodę. Kurtka jest dostępna w dwóch kolorach - srebrnym i czarnym.

Zwróć też uwagę na ważny szczegół w tym modelu! Dopełnieniem nowoczesnego stylu kurtki są dłuższe od standardowych rękawy z logo na ramieniu i z grubym rozpinanym zamkiem po boku.

Małgorzata Rozenek-Majdan w srebrnej kurtce na zimę Tiffi
Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Pamiętajcie, że ciepła puchówka to pozycja obowiązkowa tej zimy, zwłaszcza że temperatury spadają już poniżej zera stopni Celsjusza!

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17