Michał Szpak na gali Plejady Michał Szpak na gali Plejady Michał Szpak na gali Plejady Michał Szpak na gali Plejady Michał Szpak na gali Plejady
Michał Szpak na gali Plejady
East News
1/5
Michał Szpak na gali Plejady
East News

Mocno propsujemy ostatnie stylizacje Michała Szpaka na oficjalnych imprezach. Spójrzcie jak wokalista wyglądał na wczorajszej imprezie Plejady! Artysta podczas gali wręczył nagrodę dla największej osobowości roku 2017 (statuetkę z jego rąk otrzymała Magdalena Boczarska). 

Zobacz też: Rockowe stylizacje - moda nie tylko dla fanów muzyki

 

Jego look był niczym koktajl najfajniejszych rockowych subkultur minionego stulecia. Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby dowiedzieć się więcej o jego retro looku. Wyglądał świetnie! Za jego stylizację odpowiadała zaś Justyna Bulińska Levine. 

 

Więcej: 12 par botków w rockowym stylu

 

2/5
Michał Szpak na gali Plejady
East News

Styl Michała Szpaka ewoluuje. Zamiast stroić się z najnowsze trendy z wybiegów wokalista lubi nawiązywać w swoich lookach do historii subkultur i scenicznych looków legend muzyki. Nie inaczej Michał uczynił na wczorajszej imprezie Plejady.

3/5
Michał Szpak na gali Plejady
East News

Michał wyglądał szałowo w asymetrycznej, op-artowej marynarce alternatywnej marki Greed. Do tego dandysowego żakietu Szpak dobrał prosty, czarny t-shirt i superobcisłe spodnie szwedzkiej marki Cos.

4/5
Michał Szpak na gali Plejady
East News

Ale wisienką na torcie w jego rockowej stylówce były buty. Creepersy to klasyk alternatywy Teddy Boysów – Michał założył buty nawiązujące do kultowego buta ale w wersji 2017. Jego loafersy z frędzlami miały wysoką, białą platformę oraz superwspółczesny, metaliczny finisz. Do tego okulary lenonki, czarny manicure i w drogę!

5/5
Michał Szpak na gali Plejady
East News

Trochę mod, trochę dandys, stylówa Michała Szpaka była jak miks zamierzchłych, buntowniczych subkultur – we współczesnym wydaniu. So groovy!

Więcej na temat Michał Szpak