Gwiazdy w kręconych lobach: Małgorzata Rozenek-Majdan Gwiazdy w kręconych lobach: Natasza Urbańska Gwiazdy w kręconych lobach: Scarlett Johansson Gwiazdy w kręconych lobach: Karlie Kloss Gwiazdy w kręconych lobach: Cate Blanchett
Gwiazdy w kręconych lobach: Małgorzata Rozenek-Majdan
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan, Natasza Urbańska, a nawet gwiazdy światowego formatu, takie jak Scarlett Johansson czy sama Cate Blanchett - wszystkie noszą teraz falowanego loba! Co to za fryzura i komu w niej najlepiej?

Falowany lob: fryzura-hit na lato 2019

Falowany lob to fryzura idealna na lato. Włosy sięgające ramion (przypominamy: lob to skrót z angielskiego "long bob", czyli długi bob - nie do szyi, a do ramion) są lekko podkręcone na lokówce lub prostownicy - tak! dzięki niej powstają lekko kanciaste, "kwadratowe" fale - i uniesione u nasady. Przedziałek wypada zwykle pośrodku, a fryzura jest nieco wzburzona, co daje efekt pełnego objętości, ułożonego wiatrem uczesania na luzie. Jak noszą je gwiazdy? Zobaczysz w naszej galerii!  

1/5
Gwiazdy w kręconych lobach: Małgorzata Rozenek-Majdan
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan do niedawna słynęła z zamiłowania do idealnie gładkich, prostych fryzur. Ostatnio jednak coś się zmieniło - prawie zawsze ma lekko potarganego, podkręconego loba! Taka fryzura dodaje włosom objętości i jest idealna, jeśli nie masz czasu na długotrwałe układanie fryzury, np. prostowanie włosów. Sprawdzi się też na wakacjach! Wystarczy zrobić przedziałek pośrodku głowy i losowo wybrane na całej koronie głowy pasma przez kilka sekund zakręcać na lokówce lub prostownicy. Potem roztrzepać je palcami, by wymieszać z resztą włosów - i gotowe!

2/5
Gwiazdy w kręconych lobach: Natasza Urbańska
East News

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska nosi loba, który ledwo dotyka ramion. Przedziałek z boku dodaje fryzurze nonszalancji, tak samo jak ciemniejsze odrosty na słomkowym odcieniu blond i włosy ułożone w plażowe fale. Oto lob w wersji wybitnie wakacyjnej! Idealny na lato.

3/5
Gwiazdy w kręconych lobach: Scarlett Johansson
East News

Scarlett Johansson

Scarlett Johannson kręconego loba wybiera nawet na czerwone dywany. I nic dziwnego, bo świetnie w nim wygląda! Zwróć uwagę, że w jej wersji fryzury wszystkie włosy na końcu wywinięte są na zewnątrz. To lekko porządkuje fryzurę, nie odbierając jej nic z niewymuszonego luzu!

4/5
Gwiazdy w kręconych lobach: Karlie Kloss
East News

Karlie Kloss

Karlie Kloss nosi loba na co dzień i prostuje go tylko na wielkie wyjścia. Zwykle ma przedziałek z boku, co lekko łagodzi jej ostre rysy twarzy. Jeśli jak modelka masz niezbyt gęste i cienkie włosy, jak ona rób głęboki przedziałek przez całą koronę głowy - w ten sposób dodasz objętości włosom nad czołem.

5/5
Gwiazdy w kręconych lobach: Cate Blanchett
East News

Cate Blanchett

To, że jedna z najbardziej stylowych aktorek starszego pokolenia też nosi pofalowanego loba, jest najlepszym dowodem, że to fryzura idealna także dla dojrzałych kobiet. Lob aktorki jest ułożony w regularne, okrągłe i ciężkie fale, nieco zaczesane do przodu - sprytny trik, który wysmukla twarz i nieco przesłania zmarszczki w okolicach oczu!