Gwiazdy z gładkich kokach: Meghan Markle
East News

Gładki, ciasny, lśniący koczek to ostatnio ulubiona fryzura, w której Meghan Markle pokazuje się w sytuacjach oficjalnych. Okazuje się, że nie tylko ona ją polubiła! Wiemy, które gwiazdy noszą podobne koki. Czy inspirują się księżną?

Fryzura w stylu Meghan Markle

Dlaczego Meghan Markle przestała rozpuszczać włosy? Rodzina królewska pewnie się cieszy, bo taka swobodna fryzura na konserwatywnym dworze nieco szokowała.  Pojawiły się sugestie, że Meghan ukrywa w ten sposób przerzedzone po ciąży włosy… Tak czy inaczej, uczesanie jest piękne i ma klasę. I nie takie trudne do zrobienia! Podpowiadamy, jak je ułożyć - i jak robią to inne sławy.

1/5
Gwiazdy z gładkich kokach: Meghan Markle
East News

Koczki w stylu Meghan Markle

Meghan Markle ma piękne, lśniące i mocne włosy. Nawet jeśli po ciąży nie wróciły jeszcze do pełnej formy, księżna wie, jak się czesać, by nadal wyglądać olśniewająco! Jej ulubiona fryzura to niskie upięcie, zaplecione ze skręconego wokół własnej osi pasma włosów. Ty też możesz mieć podobne, jeśli zepniesz włosy w niski kucyk i skręcisz go mocno, podpinając od spodu wsuwkami. Najważniejszy jest… blask tej fryzury! Koniecznie mocno nabłyszcz włosy - odrobina olejku lub hojna porcja lakieru nabłyszczającego gwarantują sukces.

2/5
Gwiazdy z gładkich kokach: Hailey Baldwin
East News

Hailey Baldwin

Hailey Baldwin nosi niemal identyczny koczek, jak księżna Sussex! Też jest związany w supełek i mocno nabłyszczony. Różnica polega na przedziałku! Pięknie podkreśla on regularne rysy twarzy. Zwróć też uwagę na jasne refleksy na włosach, które rozświetlają twarz. Jak widać, wcale nie trzeba tak bardzo bać się odrostu;)

3/5
Gwiazdy z gładkich kokach: Selena Gomez
East News

Selena Gomez

Selena Gomez tak polubiła fryzurę à la Meghan, że ostatnio pojawiła się w niej na aż dwóch ważnych imprezach! Na czerwonym dywanie w Cannes zachwyciła wszystkich upięciem ciasnym i lśniącym, ale dość wysokim, a na dziennej konferencji prasowej na tym samym festiwalu zaprezentowała kok nieco mniej nabłyszczony, za to związany nisko na karku. Warto zapamiętać - im bardziej matowy jest ścisły, gładki kok, tym mniej zobowiązujący ma charakter.

4/5
Gwiazdy z gładkich kokach: Kendall Jenner
East News

Kendall Jenner

Kochamy tę fryzurę! To szlachetna klasyka. Pukle włosów upięte z tyłu głowy na wysokości czoła i mocno lśniące włosy na koronie głowy. By nie było nudno, fryzurę modelki na skroni zdobi miniloczek w stylu retro. Taki zabawny detal zdejmuje z uczesania całą powagę i bardzo ją odmładza.

5/5
Gwiazdy z gładkich kokach: Olivia Palermo
East News

Olivia Palermo

Stylowa królowa Nowego Jorku i tym razem poszła na całość. Skromny i elegancki koczek ozdobiła ogromną, lśniącą skrzebrzyście aplikacją, która wygląda trochę jak… sreberko po słodyczach. Bardzo modny w tym sezonie zabieg, prosto z największych wybiegów, m. in. Giambattisty Valli.

Jeśli chcesz, by twoje włosy lśniły zdrowym blaskiem, sięgnij po te kosmetyki!

 

Więcej na temat Meghan Markle fryzury gwiazd