Małgorzata Socha na jesiennej ramówce Polsatu
East News

Małgorzata Socha pokazała idealnie płaski brzuch na ramówce Polsatu. Ależ ona schudła!

Małgorzata Socha na jesiennej ramówce Polsatu
East News

Małgorzata Socha była jedna z najjaśniejszych gwiazd na ramówce Polsatu. Dosłownie! Jej cekinowy garnitur z daleka przyciągał wzrok. A trzeba przyznać, że miała sporą konkurencję. Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu pojawiły się prawdziwe tłumy gwiazd. Na ściance pozowały m.in. Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut, Barbara Kurdej-Szatan czy Agnieszka Hyży. Panie zachwycały swoim wyglądem w wieczorowych, eleganckich stylizacjach, ale z tłumu zdecydowanie najbardziej wyróżniała się Małgorzata Socha! Gwiazda serialu "Przyjaciółki"zwracała uwagę nie tylko złotą, cekinową stylizacją, ale i fantastyczna figurą.

Małgosia Socha odsłoniła umięśniony brzuszek

Małgorzata Socha zawsze była szczupła, ale jak każda kobieta przybrała kilka kilogramów w ciąży. Po urodzinach syna Stasia (we wrześniu będzie obchodził pierwsze urodziny!) szybko wróciła do formy. Najwidoczniej jednak Małgorzacie Sosze zamarzyła jej jeszcze lepsza kondycja, bo zdecydowała się na udział w obozie treningowym Anny Lewandowskiej. Wybrała się tam razem z dziećmi, a teraz pochwaliła się swoją szczupłą figurą. W cekinowej stylizacji udowodniła, że ciężkie treningi pomogły jej wrócić do świetnej formy po trzeciej ciąży. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu pokazała umięśniony brzuszek. Widać, że jej sylwetkas to nie tylko efekt diety, ale i ćwiczeń.

Zobaczcie sami, jak wyglądała Małgorzata Socha! Podoba się Wam jej złoty total look? 

Zobacz także: Gwiazdy uczciły pamięć Piotra Woźniaka-Staraka na ramówce Polsatu. Przeczytaj, jakie wzruszające słowa padły

Małgorzata Socha na ramówce Polsatu

Małgorzata Socha na jesiennej ramówce Polsatu
East News

Aktorka wybrała cekinowy total look

Małgorzata Socha na jesiennej ramówce Polsatu
East News

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01