Agata Duda, Andrzej Duda Agata Duda, Andrzej Duda Agata Duda, Andrzej Duda Agata Duda Agata Duda
Agata Duda, Andrzej Duda
East News
1/7
Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Pierwsza Dama zachwyciła stylizacją w czasie wizyty w Finlandii! Andrzej i Agata Dudowie pojawili się na oficjalnym obiedzie zorganizowanym przez Prezydenta Finlandii Sauli Niinistö i jego żonę, Jenni Haukio. Polska prezydentowa na tę okazję wybrała niezwykle elegancką, długą, kobaltową suknię z koronkową górą, delikatnie ozdobioną koralikami. Suknia z zaznaczoną talią, wykonana była z połyskującej tkaniny. Naszym zdaniem, Agata Duda wyglądała bardzo klasycznie i dostojnie. Dostrzegamy pewną inspirację stylem ulubienicy Brytyjczyków, księżnej Kate. Jednak to nic złego, warto czerpać z najlepszych wzorów. ;)

 

Zobacz też: Czy wiesz wszystko o Pierwszej Damie? Znasz jej tajemnice? Sprawdź się w QUIZIE

 

Niestety najnowsza stylizacja Agaty Dudy nie wszystkim przypadła do gustu. Mimo tego, że kreacja była idealnie dostosowana do okazji oraz spełniała wszystkie zasady etykiety. Kto skrytykował Pierwszą Damę? Sprawdź na następnej stronie!

 

Polecamy: Pojedynek stylu: księżna Kate vs Agata Duda

2/7
Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Stylizacja Agaty Dudy z wizyty w Finlandii nie przypadła do gustu specjalistce od wizerunku, Dorocie Wróblewskiej. Na oficjalnym profilu stylistki pojawił się wpis, w którym Wróblewska zarzuca Dudzie m.in. zły dobór koloru do typu urody oraz brak nowoczesności w doborze kreacji.

- Wizerunek osobisty jest ważny na wszystkich poziomach komunikacji. Na tym stanowisku powinien być stosownie przemyślany.
Ważny jest każdy szczegół.
Strój należy dostosować nie tylko do osoby, ale i okoliczności, bo każda wizyta dyplomatyczna ma swoje założenia.

Pani Prezydentowa była ubrana zgodnie z zasadami etykiety. Jednak kolor sukni i połysk gryzie się z żółtym odcieniem włosów. Długa, niebieska suknia uszyta z połyskującej satyny jedwabnej odbija światło i cera wygląda niekorzystnie - napisała Dorota Wróblewska na Facebooku.

Dalsza część wpisu na kolejnej stronie.

3/7
Agata Duda, Andrzej Duda
East News

- Zdaję sobie sprawę, że większość kobiet będzie zachwycona jednak moim zdaniem połyskujące suknie są bardzo trudne i bardzo wymagające. W tej kreacji brakuje szlachetności i bardziej nowoczesnej formy.
Kolczyki zamiast rozświetlić to przytłoczyły kreację.

Mimo wielkich starań ten odcień błękitu nie jest dla Agaty Dudy.
Niestety - zakończyła Wróblewska.

Agata Duda, Andrzej Duda
Facebook/Dorota Wróblewska

4/7
Agata Duda
East News

Styl Agaty Dudy jest poddawany nieustannej ocenie. Jedni chwalą Pierwszą Damę za doskonałe wyczucie mody i stosowanie się do zasad protokołu dyplomatycznego, inni - krytykują za brak polotu w doborze stylizacji. 

5/7
Agata Duda
East News

A Wy co sądzicie o stylu Agaty Dudy?

6/7
Agata Duda
East News

To najlepiej ubrana polska Pierwsza Dama?

7/7
Agata Duda, Andrzej Duda

A może wręcz przeciwnie...?