Sylwia Przybysz, kolekcja ubrań i dodatków Sylwia Przybysz, 29 zł Sylwia Przybysz, 44 zł Sylwia Przybysz, 124 zł Sylwia Przybysz, 49 zł
Sylwia Przybysz, kolekcja ubrań i dodatków
Skusisz się?
1/8
Sylwia Przybysz, kolekcja ubrań i dodatków

Nowa kolekcja IMPOSSIBLE już niebawem w sprzedaży! Od 4 listopada 2018 roku będziecie mogli kupić ubrania i dodatki zaprojektowane przez waszą idolkę. Sylwia Przybysz bardzo długo zastanawiała się, jak poza swoją muzyką przekazać energię swoim fanom. I tak oto wpadła na pomysł stworzenia niesamowitej kolekcji IMPOSSIBLE.

 

Więcej: Uwaga, trend – ogrodniczki. Noszą je Sylwia Przybysz i Sylwia Lipka! Która wygląda w nich lepiej? POJEDYNEK

 

Długo zastanawiałam się, jakim tekstem, słowem, obrazkiem mogę was zmotywować, co uważam jest priorytetem każdej mojej kolekcji. Słowo impossible nie jest niczym motywującym. Ale wystarczy tylko chcieć, żeby wszystko stało się możliwe. Wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce i czasem wystarczy mały ruch by spełnić swoje marzenie. Ja przekreślam Wszystko co staje mi na drodze w dążeniu do celu. Ten przekaz niesie za sobą nowa kolekcja. Chce, byście za każdym razem, gdy spojrzycie na bluzę poduszkę czy worek, czytając to słowo motywowali się do walki o marzenia i swoje szczęście! - napisała Sylwia.

W naszej galerii znajdziecie dodatki, bluzy, plecaki, a nawet skarpetki zaprojektowane przez Sylwię Przybysz. Ceny zaczynają się już od 29 złotych.

 

Zobacz: Sylwia Lipka i Sylwia Przybysz w pastelowych stylizacjach! Która wygląda lepiej? POJEDYNEK

2/8
Sylwia Przybysz, 29 zł
3/8
Sylwia Przybysz, 44 zł
4/8
Sylwia Przybysz, 124 zł
5/8
Sylwia Przybysz, 49 zł
6/8
Sylwia Przybysz, 129 zł
7/8
Sylwia Przybysz, 129 zł
8/8
Koszulka, Sylwia Przybysz, 30 zł
Więcej na temat Sylwia Przybysz plecaki