Skończyły się już czasy, kiedy gusta nastolatek kształtowały konwencjonalne media takie jak radio, telewizja czy prasa. Teraz walka o względy nastoletniej grupy demograficznej toczy się w internecie – a konkretnie w mediach społecznościowych – a prawdziwymi ninja Instagrama i Facebooka są dwie młode wokalistki, Sylwia Przybysz i Sylwia Lipka.

 

Więcej: Zabawki wspierające rozwój sensoryczny dzieci

 

Sylwia Przybysz i Sylwia Lipka

 

Mają setki tysięcy fanek i fanów (Sysia ma w tym momencie 716 tysięcy followersów, natomiast Lipka – 476 tysięcy), wydają swoją muzykę z ramienia wytwórni Young Stars, a ich stylizacje docierają do milionów nastolatek. Nic więc dziwnego, że kiedy 19-letnia Przybysz i 21-letnia Lipka połączyły siły – wrzucając na swoje konta Instagramowe wspólne zdjęcie – medium społecznościowe eksplodowało od komentarzy podekscytowanych nastolatek.

 

Więcej: Klocki dla dzieci rozwijają - 5 korzyści z zabawy klockami

 

Sylwia Przybysz

 

Na zdjęciu obie dziewczyny pozują w pastelowych stylizacjach. Sysia postawiła na prosty t-shirt w poprzeczne paski w pastelowym, słonecznym odcieniu żółci i dobrała do niego białe trampki i różowe okulary przeciwsłoneczne. Do swojej „najntisowej" stylizacji, Sysia dobrała jeansowe szorty (tzw. jorty) o wysokim stanie, które spięła w talii parcianym paskiem w stylu słynnego modelu włoskiej marki streetwearowej Off-White.

 

Więcej: Co zrobić, kiedy dziecko nie chce wyjść z domu do przedszkola?

 

Sylwia Lipka

 

Z kolei Lipka ma na sobie swoje ulubione ogrodniczki – tym razem w kolorze delikatnego różu – i t-shirt ogłaszający początek wakacji (większość fanek zarówno Przybysz, jak i Lipki jest w wieku szkolnym). Do swojej stylizacji Lipka dobrała mocno zaróżowione policzki oraz dwa małe koki na czubku głowy, które są już znakiem rozpoznawczym młodej wokalistki.

 

Więcej: Zabawki, które uczą

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Sylwia Lipka