Wraz z nadejściem nowych trendów czas pożegnać kilka popularnych w 2020 roku. Nie warto całkowicie ich przekreślać, gdyż z pewnością kiedyś powrócą, jednak w najbliższych miesiącach nie są zbyt mile widziane.

Reklama

1. Dad sneakers

Masywne sneakersy na grubej podeszwie były fenomenem przez kilka ostatnich lat, jednak powoli stają się coraz mniej pożądane. Ich miejsce zajmują ponadczasowe modele o charakterze retro.

East News

2. Jeansowy total look

Jednokolorowe outfity nadal są w cenie, jednak nie w wersji denim. Lepiej noś swoje jeansy solo, a jeśli chcesz założyć jeden odcień od stóp do głów postaw na czerwień lub gotycką czerń.

Madison Beer

3. Jeansy 7/8

Z fasonami 7/8 trudno się rozstać, jednak projektanci zgodnie lansują teraz jeansy o długich nogawkach lub w wersji bootcut. Z pewnością niedługo je polubisz.

Zobacz także

4. Wąskie oprawki

Okulary rodem z „Matrixa” przegrały w starciu z dużymi, geometrycznymi oprawkami oraz tymi o kocim kształcie. Na czasie są zwłaszcza fasony XXL.

Reklama
East News

5. Transparentne torby

Koniec z koniecznością utrzymywania porządku w torebce, przezroczyste modele są już całkowicie passe. Podczas zakupów sięgaj po klasyczne torebki baguette, modele zdobione frędzlami i shoppery w kształcie trapezu.

Reklama
Reklama
Reklama