Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
ONS/Materiały prasowe
1/5
Natalia Siwiec
ONS/Materiały prasowe

Natalia Siwiec pojawiła się na evencie luksusowego, warszawskiego fitness klubu Exuma Gym. Modelka, po urodzeniu córeczki Mii, wróciła do pracy na pełnych obrotach. Nie tylko pozuje do sesji zdjęciowych, ale również coraz częściej pojawia się na salonach. Tego wieczoru postawiała na nietypową dla siebie stylizację, z długą, wzorzystą sukienką, którą zestawiła z marynarką w paski. Perełką w tej stylizacji była błękitna torebka na łańcuszku. To cudeńko sprawi, że już dziś napiszesz list do Mikołaja! :)

 

Zobacz też: Natalia Siwiec ma poważny problem ze swoim ciałem po porodzie! "Każda młoda mama wie, o czym mówię"

 

Znamy markę i cenę torebki Natalii Siwiec! Sprawdź na następnej stronie.

 

Polecamy: ZDJĘCIE NATALII SIWIEC ZE SPACERU Z CÓRKĄ WYWOŁAŁO FALĘ KRYTYKI. ZNOWU ZROBIŁA COŚ NIE TAK?

2/5
Natalia Siwiec
ONS

Torebka Natalii Siwiec pochodzi z kolekcji marki J.W. ANDERSON. Błękitny kolor, choć pozornie kojarzący się z modą na lato, doskonale wpasowuje się w jesienne stylizacje. Pasek w formie łańcuszka dodaje torebce jeszcze większej lekkości. Ile kosztuje model torebki, która wybrała modelka? Niemało! Aby pozwolić sobie na torebkę Natalii Siwiec, trzeba wydać aż 4 939 zł!

3/5
Natalia Siwiec
ONS

Natalia Siwiec uwielbia luksusowe marki. Gwiazda chętnie sięga po ubrania i dodatki światowych marek nawet w swoich codziennych stylizacjach.

4/5
Natalia Siwiec
ONS

Podoba Wam się torebka Natalii Siwiec?

5/5
Natalia Siwiec
ONS

I przede wszystkim, czy jest warta swojej ceny?

Więcej na temat Natalia Siwiec