Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Instagram
1/5
Natalia Siwiec
Instagram

Natalia Siwiec po raz pierwszy została mamą pod koniec sierpnia. Na świat przyszła córeczka modelki, Mia. Wokół ciąży gwiazdy nie brakowało emocji i plotek. Natalia Siwiec w czasie oczekiwania na narodziny dziecka starała się unikać publicznych wyjść oraz eksponowania ciążowego brzuszka. Zaledwie miesiąc po porodzie, Natalia Siwiec wróciła do formy i pochwaliła się świetną figurą. Ku zaskoczeniu wielu, wzięła udział w sesji zdjęciowej bielizny. Na fotografiach nie dało się niczego ukryć, ale w zasadzie... nie było czego ukrywać! Sylwetka Natalii Siwiec w zaledwie miesiąc po rozwiązaniu wyglądała perfekcyjnie. Fanki modelki nie mogły wyjść z zachwytów. Pojawiły się nawet plotki, jakoby modelka wcale nie była w ciąży, lecz skorzystała z pomocy surogatki. Gwiazda jednoznacznie ucięła te doniesienia.

 

Zobacz też: Idealne ciało po ciąży? Natalia Siwiec zdradziła jak wróciła do figury! Sekretem wcale NIE jest tylko dieta!

 

Okazuje się jednak, że Natalia Siwiec nie jest do końca zadowolona z wyglądu swojego ciała... Co zdradziła?

 

Polecamy: Internauci zarzucają Siwiec, że wcale nie była w ciąży, a jej dziecko urodziła surogatka! Gwiazda nie wytrzymała i skomentowała plotki!

2/5
Natalia Siwiec
Instagram

Choć sylwetka Natalii Siwiec może zaimponować niejednej kobiecie i wzbudzić zachwyt wielu mężczyzn, to sama modelka nie do końca jest zadowolona ze swojego wyglądu po ciąży. Modelka zdradziła, że jej ciało się zmieniło. Szczególnie zastrzeżenia ma do wyglądu swojego brzucha, który po urodzeniu Mii nie jest już taki sam. Co powiedziała na ten temat?

3/5
Natalia Siwiec
Instagram

- Wiadomo, że moje ciało się zmieniło i nie wygląda już tak samo jak przed ciążą. Ja to widzę i dlatego trochę pracy przede mną. Głównie brzuszek już nie jest ten sam. Każda młoda mama będzie wiedziała, o czym mówię - zdradziła Natalia Siwiec w rozmowie z "Faktem".

Modelka ma jednak plan, jak pozbyć się swoich pociążowych kompleksów. Jaki?

4/5
Natalia Siwiec
Instagram

Natalia Siwiec planuje wrócić do ćwiczeń na siłowni, by popracować nad swoją sylwetką. W treningach będzie ją wspierać mąż Mariusz Raduszewski, czytamy w tabloidzie.

5/5
Natalia Siwiec
ONS

Uważacie, że Natalia Siwiec ma nad czym pracować? Bo naszym zdaniem, wygląda bosko!

Więcej na temat Natalia Siwiec