Znudził ci się twój kolor włosów? Nie obawiaj się i go zmień! Z nami unikniesz wpadki. Przedstawiamy odcienie, które rządzą jesienią 2019. Gwiazdy już je kochają!

Reklama

Najmodniejszy kolor włosów - jesień 2019

Najmodniejszy kolor włosów jesienią 2019? Oczywiście rudy. Wszystkie jego odcienie! Od lat, niezależnie od zmieniających się trendów, wierna jest mu Ada Fijał. Gwiazda lubi jego nasycony, intensywny odcień, ale modne są też bardziej przygaszone. Jeśli kiedyś zastanawiałaś się nad takim kolorem włosów, teraz warto się odważyć!

East News

Oprócz rudości na czasie są też brązy, zwłaszcza te chłodne. To nowość, bo zwykle najbardziej lansowane są najróżniejsze blondy! Najmodniejszy odcień brązu nazywa się dark chocolate i jest chłodny, ale przeplatany cieplejszymi, karmelowymi pasmami. Dokładnie taki nosi teraz Selena Gomez!

East News

Wolisz blond? To idź na całość i noś blond platynowy. Przepiękny odcień nosi Joanna Koroniewska. Jest jednolity, co w przypadku blondów jest najważniejsze tej jesieni, bardzo jasny i chłodny. Wygląda naturalnie dzięki niewielkiemu ciemniejszemu odrostowi. Taki kolor jest idealny zwłaszcza dla kobiet o słowiańskim typie urody wiosny lub lata.

East News

Jeśli nie masz ochoty regularnie biegać do fryzjera na farbowanie, a marzysz o włosach blond, dla ciebie jest zawsze modna koloryzacja typu sombre - perfekcyjną ma Margot Robbie. Polecają ją eksperci - nie tylko dlatego, że jest łatwa w utrzymaniu, ale przede wszystkim dlatego, że wygląda bardzo naturalnie. I - dobra wiadomość - mogą ją robić także brunetki!

Zobacz także
East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama