Modowe wpadki Ewy Pacuły, Christiny Aguilery, Kim Kardashian, Katie Holmes i Nicki Minaj Ewa Pacuła w zielonym wzorzystym garniturze Nieudana stylizacja pin-up w wydaniu Christiny Aguilery Biała stylizacja Kim Kardashian z za małą bluzką, ledwie mieszczącą obfity biust Katie Holmes w granatowej koszuli i spódnicy z białymi kropkami
Modowe wpadki Ewy Pacuły, Christiny Aguilery, Kim Kardashian, Katie Holmes i Nicki Minaj
ons.pl, East News
1/6
Modowe wpadki Ewy Pacuły, Christiny Aguilery, Kim Kardashian, Katie Holmes i Nicki Minaj
ons.pl, East News

Tydzień dobiega końca, czas więc zmierzyć się z trudnym wyborem najgorszej stylizacji minionych dni. Nominowane? Ewa Pacuła, Christina Aguilera, Kim Kardashian, Katie Holmes i Nicki Minaj.

W tym tygodniu gwiazdom największy problem sprawiała przesadna chęć eksponowania biustu. Przykłady? Kim Kardashian, której piersi ledwie mieściły się w za małym topie Givenchy, i Christina Aguilera w spódnicy z tak wysokim stanem, że biust gwiazdy zdawał się żyć własnym życiem. Były problemy z dopasowaniem looku do typu urody, jak w przypadku Nicki Minaj w gotyckiej kreacji od Givenchy albo Katie Holmes w depresyjnej piżamie od Chloe.

Jedyna nominowana Polka, Ewa Pacuła, postawiła z kolei na garnitur z wiosennym nadrukiem, który sprawiał, że modelka zlewała się z otoczeniem.

Gotowi na podjęcie decyzji?  Przyjrzyjcie się uważnie każdej ze stylizacji i GŁOSUJCIE!

 

Polecamy też: Kto nie popisał się stylizacją: Campbell, Felicjańska, a może Hyży? Wybieramy WPADKĘ tygodnia!

2/6
Ewa Pacuła w zielonym wzorzystym garniturze
Ons.pl

Ewa Pacuła na konferencji programu "Celebrity Salon" pojawiła się w garniturze, dzięki któremu modelkę trudno było odróżnić od wiosennej scenerii w tle.

3/6
Nieudana stylizacja pin-up w wydaniu Christiny Aguilery
ons.pl

Mimo że styl pin-up stał się już znakiem rozpoznawczym Christiny Aguilery, jej stylizacja z imprezy programu "The Voice" przesadnie eksponowała biust gwiazdy.

4/6
Biała stylizacja Kim Kardashian z za małą bluzką, ledwie mieszczącą obfity biust
East News

Kim Kardashian wybrała się na spacer po Miami w za małym topie od Givenchy, sprawiając, że jej piersi były tego dnia największą sensacją na całej Florydzie.

5/6
Katie Holmes w granatowej koszuli i spódnicy z białymi kropkami
EastNews

Czy Katie Holmes cierpi na depresję? Patrząc na ponurą piżamę od Chloe, w której gwiazda pojawiła się na pokazie filmu "Ray Donovan", mamy ochotę zapytać, co się stało.

6/6
Nieudana stylizacja z czarną koronkową kreacją od Givenchy w wydaniu Nicki Minaj
ons.pl

Mroczne, romantyczne kreacje od Givenchy nie sprawdzają się w przypadku każdego typu urody. Dowód? Karykaturalny look Nicki Minaj z gali Time100.