Michał Szpak Michał Szpak Michał Szpak Michał Szpak Michał Szpak
Michał Szpak
1/5
Michał Szpak

Michał Szpak był gościem dzisiejszego wydania "Dzień Dobry TVN". Artysta wystąpił na scenie i zachwycił widzów nie tylko swoim głosem, ale także stylizacją. Nie jest tajemnicą, że Michał Szpak jest jednym z najbardziej stylowych polskich artystów. Każdy jego look robi wrażenie, a co najważniejsze - jest niezwykle uniwersalny. Nawet kobiety mogą wzorować się na jego stylizacjach - w końcu artysta często sięga po damskie kreacje. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jakie marki tym razem miał Michał na sobie.

 

Zobacz: MICHAŁ SZPAK ZASZALAŁ Z WYGLĄDEM! CZY TO DOBRA ZMIANA? OPINIE FANÓW SĄ PODZIELONE...

2/5
Michał Szpak

Michał Szpak zawdzięcza swoją dzisiejszą stylizację Mateuszowi Kołtunowiczowi. Trzeba przyznać, że ten look to strzał w dziesiątkę i dowód na to, że czerń od stóp do głów nie musi być nudna.

 

Zobacz: Michał Szpak stawia na spodnie w geometryczny wzór! Na wyprzedażach jest takich pełno – oto 10 najlepszych par

3/5
Michał Szpak

Michał Szpak miał na sobie przezroczystą czarną koszulę od Michała Szulca. Do tego dobrał czarne skórzane spodnie BRC Vintage. 

 

Zobacz: Michał Szpak z krótkimi lokami sprzed lat czy z długimi prostymi włosami teraz? Głosuj na lepszy look wokalisty!

4/5
Michał Szpak

Główne skrzypce w stylizacji Michała grał jednak płaszcz - cały z cekinów! Pochodzi z kolekcji 1683 Atelier. Nie da się ukryć, że właśnie ten płaszcz "robi całą robotę"!

 

Zobacz: Mnóstwo skóry, obcasów, prostowane włosy – i zmiana stylisty. GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację Michała Szpaka 2017

5/5
Michał Szpak

Do swojego zestawu Michał Szpak dobrał buty z Zary. Podoba się wam jego look?

 

Zobacz: Czarny total look to nuda? O nie! Tylko spójrzcie na stylizację Michała Szpaka! Znamy marki!

Więcej na temat Michał Szpak