Michał Szpak na ramówce TVP
East News
Najlepszy look wieczoru?
1/4
East News

 

Michał Szpak to niekwestionowana ikona stylu! Obok jego stylizacji nie można przejść obojętnie. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP Michał Szpak po raz kolejny nie zawiódł miłośników jego stylu. Muzyk promował tam kolejny sezon uwielbianego przez Polaków programu "The Voice of Poland". Artysta zaprezentował nietuzinkową stylizację, która wyróżniała się na tle pozostałych gwiazd. Niewymuszona nonszalancja, lekkość i nutka szaleństwa - tak można opisać jego styl. Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie imponujący strój Michała Szpaka

 

POLECAMY: Michał Szpak o śmierci mamy: "Poczucie straty będzie zawsze"

2/4
Michał Szpak na ramówce TVP

 

Michał Szpak na prezentacji ramówki TVP

 

Michał Szpak kocha kolory! Od jakiegoś czasu obserwujemy, że artysta bawi się mocnymi, wyrazistymi barwami. Każda z jego stylizacji ma swój niepowtarzalny charakter. Seledyn, turkus, amarant - dla Michała Szpaka nie ma żadnych ograniczeń! Tym razem twórca hitu "King of Season" postawił na kobaltową bluzkę z głębokim dekoltem. Charakteru nadaje jej nie tylko wyrazisty kolor, ale również rękawy zakończone "skrzydłami" oraz spora klamra. Nam jednak szczególnie spodobały się spodnie Michała Szpaka w gazetowy wzór, które pochodzą z włoskiego domu mody Moschino. Co ciekawe, jedna z polskich artystek również pokochała ten model. Przypomnijmy, że Kasia Kowalska podczas Top of The Top Festival 2018 zaprezentowała się w takich samych spodniach! 

 

Kasia Kowalska pokochała spodnie Moschino 

East News

3/4
East News

 

Michał Szpak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP tryskał humorem! Chętnie pozował do zdjęć również ze swoimi kolegami ze stacji. Przypomnijmy, że Michał Szpak po raz kolejny zasiądzie w fotelu jurora "The Voice of Poland". Produkcja zdecydowała się jednak na śmiałe posunięcie. W 9. edycji "The Voice" zobaczymy całkiem nowy skład sędziowski! Zobaczcie kolejny slajd!

4/4
East News

 

"The Voice of Poland 9": kto będzie w jury?

 

Michał Szpak jako jedyny z poprzednich edycji zachował swoje miejsce w fotelu jurora. Obok muzyka zasiądą całkiem nowi artyści. Patrycja Markowska, Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży - to oni, razem z Michałem Szpakiem, będą oceniać początkujących muzyków, którzy marzą o wielkiej karierze. Plotkuje się, że szczególnie ten ostatni obawia się konfrontacji z kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Czy Michał Szpak i Grzegorz Hyży faktycznie nie darzą się sympatią? Przekonamy się o tym już 1 września o godzinie 20.05, bo właśnie wtedy rusza "The Voice of Poland 9"!