Sławek Uniatowski, Party men
East News

"Mężczyźni są jak wino - im starsi, tym lepsi!" Patrząc na jednych z największych polskich gwiazdorów, mamy wrażenie że to przysłowie jest w stu procentach prawdziwe! Sławek Uniatowski, Andrzej Piaseczny, Krzysztof Ibisz, Piotr Stramowski... Ci piosenkarze, aktorzy, dziennikarze z każdym rokiem wyglądają coraz lepiej. Dowód? Proszę bardzo! Zobaczcie w naszej galerii, jak każdy z nich się zmienił - oczywiście na lepsze!

Zobacz także: Szpak znów zwycięży? Kwiatkowski depcze mu po piętach! Plebiscyt na najlepszy męski look tygodnia

 

1/7
Sławek Uniatowski - dawniej i dziś
ONS/EastNews

Nasz ranking zaczęliśmy od Sławka Uniatowskiego, który odniósł sukces zbyt wcześnie i aby zrobić prawdziwą karierę, musiał nieco poczekać – i na podobnym przypadku kończymy. W 2005 roku Sławomir zajął drugie miejsce w polsatowskim „Idolu” i jeszcze w tym samym roku nagrał z Marylą Rodowicz wielki hit „Będzie to, co musi być”. Po czym... zniknął z pola widzenia masowej publiczności. Przez blisko dekadę realizował niszowe projekty, aż wreszcie w zeszłym roku wydał swój debiutancki (!) album „Metamorphosis”. I to właśnie piosenki z tego krążka oraz znakomicie odświeżone standardy Zbigniewa Wodeckiego, które wykonał na kilku festiwalach, wywindowały go znów na szczyt. I miejmy nadzieję, że długo teraz już na nim pozostanie. Jest tego wart!

2/7
Andrzej Piaseczny - dawniej i dziś
EastNews/Instagram

Kolejny obok Ibisza mężczyzna, który musiał pójść na jakiś układ z siłami nieczystymi (tylko bowiem tym można wytłumaczyć fakt, że się nie starzeje!). Od czasów, gdy był liderem grupy Mafia, a potem jako Piasek próbował porwać Polskę do tańca, Andrzej nauczył się, że siła w prostocie, a mniej czasem znaczy więcej – zwłaszcza w modzie. Dzisiaj Piaseczny jest elegantem i choć jego stylowi można zarzucić lekki konserwatyzm, to jednego nie można mu odmówić – jest spójny z image’em i stylem muzycznym artysty.

3/7
Krzysztof Ibisz - dawniej i dziś
East News

Zwany polskim Benjaminem Buttonem (czytaj: im starszy, tym młodszy), prezenter Polsatu od wielu lat imponuje nie tylko gładkim licem, ale i nienagannym stylem. Zachowuje go przy każdej możliwej okazji – nie tylko wtedy, kiedy bierze udział w eleganckich galach i przyjęciach, ale nawet... na wakacjach. Jeśli Krzysztof kiedykolwiek rozmyślałby nad zmianą zawodu (miejmy nadzieję, że tego nie rozważa, bo jest mistrzem w swoim fachu!), to jako stylista i doradca wizerunkowy też by się spokojnie utrzymał. Tego akurat jesteśmy pewni!

4/7
Tomasz Ciachorowski - dawniej i dziś
East News

Był sympatyczny, grzeczniutki blondasek, ot, taki typowy „chłopak z sąsiedztwa”. Jest jeden z najseksowniejszych i najbardziej wysportowanych rodzimych aktorów. Oczywiście, nic nie bierze się samo z siebie, a ci, którzy śledzą media społecznościowe Tomasza, doskonale wiedzą, ile czasu spędza on na siłowni
i treningach. Efekt jest jednak spektakularny! Teraz tylko pora poczekać, aż któryś z reżyserów zdecyduje się wykorzystać ów nowy image Tomasza. Trzymamy za to mocno kciuki!

5/7
Krzysztof Zalewski - dawniej i dziś
EastNews/Instagram

Czasami sukces przychodzi za wcześnie, i tak właśnie było w przypadku Krzysztofa. W 2002 roku, mając zaledwie 18 lat, wygrał show Polsatu „Idol”. Kilkanaście miesięcy później wydał swoją płytę „Pistolet”. Album spotkał się z nie- zbyt pochlebnymi recenzjami i przepadł na listach bestsellerów. Przez kolejnych dziesięć lat Zalewski wspierał swoim talentem innych wykonawców (m.in. Kasię Nosowską czy Brodkę). Solo wrócił w 2013 roku albumem „Zelig”, a od dwóch lat jest tam, gdzie jego miejsce – w superlidze polskich wokalistów rockowych.

6/7
Radosław Majdan - dawniej i dziś
East News/Instagram

W czasach gdy był mężem Dody, piłkarz, mimo swoich starań, aby prezentować się jak „polski Beckham”, był ucieleśnieniem kiczu, a jego ówczesny wizerunek wołał o pomstę do nieba. Jak się jednak okazało, Majdan nie był przypadkiem beznadziejnym. Od kiedy został partnerem Małgorzaty Rozenek- -Majdan, przeszedł prawdziwą metamorfozę, wygląda jak wyjęty z żurnala i może służyć za wzór dla każdego, kto chciałby być modnym facetem. Szacun!

7/7
Piotr Stramowski - dawniej i dziś
EastNews/Instagram

W 2016 roku szok przeżyli wszyscy, którzy wcześniej kojarzyli Piotra z ról w telewizyjnych seria- lach (z „Na dobre i na złe” na czele). Na fotosach reklamujących wchodzący wtedy do kin film „Pitbull. Nowe porządki” zobaczyli bowiem zupełnie innego niż dotąd faceta. Przypakowany i z irokezem na głowie Stramowski wyglądał jak ideał macho. I zyskał od razu miliony wiernych wielbicielek!