Szpak znów zwycięży? Kwiatkowski depcze mu po piętach! Plebiscyt na najlepszy męski look tygodnia
Instagram/ONS

Michał Szpak czy Dawid Kwiatkowski? Sławek Uniatowski, a może Tomasz Ciachorowski? Przyszedł czas na wielkie modowe podsumowanie tygodnia. Wybierz razem z nami najlepszą męską stylizację tygodnia. Uprzedzamy - w tym tygodniu rywalizacja będzie ostra!

Michał Szpak
Michał Szpak w czarnych spodniach na konferencji The Voice of Poland
Zagłosuj

Michał Szpak razem ze swoim najnowszym lookiem z konferencji "Voice of Poland" musiał znaleźć się w plebiscycie na najlepszą stylizację tygodnia. Wokalista wybrał stonowaną czerń, ale z rockowym pazurem. Połączenie czarnych skórzanych spodni z ozdobnym t-shirtem i czarnymi botkami na obcasie - było strzałem w dziesiątkę!

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Zagłosuj
Instagram

Dawid Kwiatkowski i jego szalona stylizacja to wielki hit Instagram! Dawid na ostatnim zdjęciu zaprezentował się w intensywnie żółtym dresie w oryginalny print. Dobrał do niego białe buty i kilka łańcuchów. Odważnie!

Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski na gali Flesz Fashion Night 2019
Zagłosuj
East News

W naszym plebiscycie nie mogło zabraknąć Sławka Uniatowskiego, który razem z Pauliną Sykut na gali Flesz Fashion Night 2019 odebrali statuetki dla "Ikon Stylu 2019". Uniatowski swój styl opisuje jako "ponadczasowa klasyka i prostota". W takim też wydaniu zaprezentował się na wielkiej modowej gali. Idealnie skrojony granatowy garnitur w pionowe pasy podkreślił jego wysportowaną sylwetkę. Oby tak dalej!

Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski na gali Flesz Fashion Night 2019
Zagłosuj
AKPA

Jan Dąbrowski, partner Sylwii Przybysz, pojawił się na gali Flesz Fashion Night w klasycznym zestawieniu. Czarna marynarka, czarne spodnie i koszula w kolorze brudnego różu - taki prosty look sprawdzi się w każdej sytuacji!

Dominik Rupiński
Dominik Rupiński na FFN 2019
Zagłosuj
ONS

Dominik Rupiński wyrasta na nową wielką gwiazdę! Jego czarny total look wzbudził wielkie zainteresowanie na gali Flesz Fashion Night 2019. Dominik postawił na mocne dodatki - czarne ugly sneakers Triple S Balenciagi i nerkę Burberry. Wyraziście i odważnie!

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski na gali Flesz Fashion Night 2019
Zagłosuj
AKPA

Mężczyźni zazwyczaj boją się eksperymentować z kolorowymi garniturami, a to duży błąd! Spójrzcie tylko na Tomasza Ciachorowskiego, który na Flesz Fashion Night 2019 zaprezentował się w bordowym garniturze z czarnymi klapami. Brawo!

Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Sławek Uniatowski...
Jan Dąbrowski...
Dominik Rupiński...
Tomasz Ciachorowski...