Marta Żmuda Trzebiatowska wraz z Kamilem Kulą tworzą udane małżeństwo od 2015 roku. Para jest nie tylko zgrana w życiu osobistym, ale również w pracy. Łączy ich wspólna pasja, jaką jest teatr. Małżeństwo zagrało nawet razem w sztuce wystawianej przez "Teatr Kwadrat": "Przez park na bosaka".

Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska w nowej sukience u boku męża

Marta Żmuda Trzebiatowska wraz z mężem pojawili się razem na evencie. Po uroczystości aktorka wstawiła zdjęcie, na którym on i Kamil Kula są elegancko ubrani, a na ich twarzach widać promieniste uśmiechy. Kamil ma na sobie klasyczny granatowy garnitur, białą koszulę i ciemny krawat. Małżonka natomiast pokazała się w sukni w kwiaty, którą dekoruje duża czarna kokarda.

Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska przeszła sporą metamorfozę: "To naprawdę szok"

Kreacja aktorki podzieliła fanów. Nie każdemu spodobał się styl Trzebiatowskiej. Obserwatorzy pod fotografią zamieścili wiele różnorodnych komentarzy. Na niektóre gwiazda postanowiła odpowiedzieć. Zakończyło się to dyskusją Trzebiastowska - obserwatorka. Pierwszy negatywny komentarz wyraziła jedna z kobiet, szczerze pisząc, że nie podoba jej się sukienka aktorki.

Sukienka niestety nie cudowna - napisała kobieta.

Z odsieczą przybyli fani Marty. Którzy zaczęli bronić jej ubioru.

A ktoś pytał o sukienkę? Dla mnie ładnemu we wszystkim ładnie - skomentowała fanka aktorki.

Ja też tak uważam ,i w przeciwieństwie do innych komentarzy to zarówno ja jak i pani mamy pełne prawo wyrazić swoją opinię, nikogo pani nie obraziła tylko wyraziła zdanie wg mnie słuszne, że sukienka jest nieładna. Jeśli jednak komuś innemu się podoba, to proszę bardzo. Także tekst "nikt się pani nie pytał" jest zwyczajnie chamski - skomentowała inna osoba.

Na ten komentarz zareagowała również sama Trzebiatowska. Wstawiła emotikonkę płaczącą ze śmiechu, co jeszcze bardziej nakręciło autorkę poprzedniego komentarza.

Jako osoba publiczna nie umie pani podstawy, czyli zmierzenia się z odmiennym zdaniem. Zamiast obawiać się wszystkich niewygodnych dla pani komentarzy, powinna pani, przynajmniej publicznie, reagować z kulturą i zrozumieniem czy krytyka jest wyrażana w sposób chamski, czy jest wyrażeniem opinii, do czego zdaje się, każdy ma prawo. Aż dziwne, że po tylu latach w życiu publicznym trzeba pani o tym przypominać. Ja swoje zdanie wyraziłam i to w sposób normalny nie nieuprzejmy więc emotka śmiechu ze łzami w oczach świadczy o pani - napisała kobieta.

Jak Wam podoba się sukienka Marty Żmudy Trzebiatowskiej?

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama