East News

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Celebrytka zawsze ze starannością dobiera ubrania i dodatki. Małgosia stawia nie tylko na luksusowe marki. Często przegląda także oferty popularnych sieciówek. Ostatnio na przykład zaprezentowała się w swetrze, który na wyprzedaży można upolować już za 19 zł!  

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan również postawiła na sieciówkę. Podczas premiery spektaklu "Telewizja kłamie" celebrytka pojawiła się w stylowym garniturze, obok którego nie można przejść obojętnie. Okazuje się, że upolowała go w sieciówce! Której? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

1/4
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan w garniturze z Zary

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas premiery zaprezentowała się w żółtym garniturze, do którego dobrała stylowe dodatki. Stylizację uzupełniła torbą Chloe, płaszczem Marlu oraz biżuterią ZoZo. Marynarkę i spodnie z rozszerzanymi nogawkami możecie znaleźć w Zarze. Dobra wiadomość jest taka, że możecie kupić je oddzielnie, jeśli nie do końca przekonuje was tak intensywnie żółty look. Zobaczcie poniżej, ile kosztuje ten modny zestaw z Zary. 

2/4
Mat. prasowe

Marynarkę z dwurzędowym zapięciem na guziki kupicie w Zarze za 399 zł. Z kolei spodnie z rozszerzanymi nogawkami kosztują tam 199 zł. Skusicie się? 

 

3/4
Instagram

Ostatnio fanki oszalały na punkcie tej zimowej stylizacji Małgorzaty Rozenek. Co ciekawe, bazą tego looku stał się sweter z Pull&Bear, który na wyprzedaży kosztuje jedyne 19 zł! Małgorzata Rozenek potrafi znaleźć modową perełkę nawet w sieciówce! 

4/4
Instagram

Tę bluzę gwiazda również upolowała w sieciówce. Wy też możecie ją kupić w H&M. Skusicie się?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek tym razem wybrała bluzę z sieciówki i zapłaciła za nią grosze! Też możesz ją kupić