Małgorzata Rozenek zaprezentowała się w kolejnej jesiennej stylizacji. Tym razem gwiazda pochwaliła się beżowym zestawem za 6 tysięcy złotych, w którym wystąpiła na planie jednego ze swoich programów. Małgosia zdecydowała się na beżowy total look. Super modny w tym sezonie ciepły sweter zestawiła z jasną spódniczką mini i długimi zamszowymi kozakami na szpilce.

Reklama

Gosia przyzwyczaiła fanów do tego, że lubi drogie stylizacje. Tym razem za kaszmirowy sweter Zimmermann zapłaciła 2 tysiące złotych. Droższe były buty - kozaki marki Le Silla to wydatek 3920 złotych.

Look Rozenek niemal identyczny, ale... 10 razy taniej!

Cena seksownej stylizacji Małgorzaty Rozenek nie jest niska, ale ciepłe, grube swetry to prawdziwy hit tego sezonu. Uwielbiają je gwiazdy i blogerki. Są one dostępne w większości sieciówek i będą doskonałą podstawą jesiennej stylizacji, zarówno tej codziennej, jak i wieczorowej. Zestaw, który ma na sobie Małgorzata Rozenek z powodzeniem można skompletować za mniej niż 400 złotych, jeśli zdecydujemy się na zakupy w sieciówkach.

Zobacz także

Przykłady?

Mat. prasowe

Spódnica H&M cena 99,90 zł, Kozaki H&M cena 199,00 zł, Sweter H&M cena 79,90 zł

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin nie pojawiły się na balu TVN-u! Bały się, że wpadną na siebie?

Gosia lubi długie kozaki. Chętnie wybiera je jako uzupełnienie jesiennych stylizacji. Mieliśmy już okazję oglądać ją w długich, jeansowych kozakach, które założyła do codziennego zestawu czy w bordowych kozakach zestawionych z kwiecistą sukienką.

Gwiazda przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu, a wybór butów zawsze jest przemyślany.

ONS
Reklama

Małgorzata Rozenek w czarnych, klasycznych kozakach. Ten ponadczasowy model idealnie sprawdzi się do każdej stylizacji.

Reklama
Reklama
Reklama