Kinga Rusin

Kinga Rusin znana jest ze świetnego stylu  i słabości do luksusowych torebek. Gwiazda ma sporą kolekcję dodatków z kolekcji światowych domów mody. Zazwyczaj jednak Rusin pokazuje się w stonowanych stylizacjach - szarości i beże to zdecydowanie jej ulubione kolory. Ale nie tym razem!  Rusin postawiła na mocną czerwień i to w total looku! Tradycyjnie też, zwracała uwagę czarna, markowa torebka Kingi Rusin.

Zobacz: Ten sam sweter, ale dwie różne stylizacje. Z Kingi Rusin można brać przykład! ZDJĘCIA

1/4
Kinga Rusin

Cały look w jednym kolorze to wyzwanie - może wyglądać nudno lub kiczowato. Kluczem do sukcesu jest wybór ubrań w różnych odcieniach jednego koloru lub ubrań o różnych fakturach. Kinga Rusin zdecydowała się na to drugie rozwiązanie  - gładkie spodnie, wełniany sweter i połyskliwą puchową kurtkę z czarną podszewką. Do tego dobrała czarne buty i czarną torebkę, która jest w 100 proc. luksusowa!

 

Zobacz: Kto lepiej wystylizował zimową kurtkę? Joanna Przetakiewcz czy Kinga Rusin?

2/4
Kinga Rusin

Torebka Kingi Rusin to oczywiście produkt marki Gucci. Torebka jest niewielkich rozmiarów, ale za to z pewnością wygodnie się ją nosi, a do tego pasuje do każdej stylizacji. Cena? Jak to Gucci...

 

Zobacz: Kinga Rusin na okładce odmienionego "Poradnika Domowego". Wygląda jak własna córka!

3/4
Kinga Rusin

Za torebkę Kingi Rusin trzeba zapłacić 1190 dolarów, czyli ok. 4500 złotych!

 

Kinga Rusin

 

Zobacz: Kinga Rusin zdradziła, jak wychowała swoje córki Igę i Polę. Tego o nich nie wiedzieliśmy!

4/4
Kinga Rusin

Dużo? Na pewno. Ale pamiętajcie, że taki model nie wychodzi z mody przez lata. Za 10 lat nadal będzie elegancki. Co więcej - to torebka, którą naprawdę można dobrać do każdej stylizacji.

Podoba się wam model wybrany przez Kingę Rusin?

 

Zobacz: Czy Kinga Rusin popiera nagrodę Nobla dla Owsiaka? Co powiedziała nam gwiazda?

Więcej na temat Kinga Rusin