Magda Mołek po porodzie Magda Mołek po porodzie Magda Mołek w sukience panterka
Magda Mołek po porodzie
ONS.pl
1/4
Magda Mołek po porodzie
ONS.pl

 

Magda Mołek w czerwcu urodziła swojego drugiego synka, Stefana. Od tego czasu, dziennikarka publicznie pojawiła się jedynie na rozpoczęciu kolejnego sezonu Dzień Dobry TVN. Mołek bardzo dba o prywatność swoją i swojej rodziny, niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Najczęściej publikuje zdjęcia i wpisy na Instagramie. W taki sposób poinformowała o swojej ciąży i narodzinach dziecka.

 

Zobacz: Jolanta Pieńkowska pojawiła się w DDTVN zamiast Magdy Mołek! Reakcje widzów? Skrajne!

 

Mołek nie wróciła jeszcze do prowadzenia programu śniadaniowego, ale pojawiła się na jednej z imprez. Dzięki temu możemy zobaczyć, że dziennikarka prezentuje się doskonale. Udało jej się wrócić do figury sprzed ciąży, co podkreśliła sukienką w modny, panterkowy wzór. Zobaczcie więcej zdjęć w naszej galerii!

2/4
Magda Mołek po porodzie
ONS.pl

Sukienka w panterkę to doskonały wybór. Ten wzór jest ostatnio prawdziwym hitem. Magda Mołek nie zapomniała też o dodatkach. Stylizację uzupełniła jasnymi botkami i skórzaną kopertówką. Jednak największą uwagę przyciąga neonowa opaska na szyi dziennikarki. Mocny akcent dodaje jeszcze pazura i tak drapieżnej stylizacji.

 

Podoba Wam się zestaw Magdy Mołek? Prawda, że dziennikarka wygląda kwitnąco?

3/4
Magda Mołek w sukience panterka
ONS.pl

Teraz pozostaje nam czekać, aż młoda mama wróci do prowadzenia Dzień Dobry TVN.  Wtedy będziemy mieli okazję oglądać więcej ciekawych stylizacji, które zaprezentuje Magda Mołek. Jej powrót jest  już od dłuższego czasu wyczekiwany przez widzów, a wszystko przez zastępstwa, które nie do końca spodobały się fanom programu. Najwięcej kontrowersji wywołało pojawienie się Patrycji Kazadi w roli współprowadzącej telewizję śniadaniową. 

 

Zobacz: Magda Mołek  po porodzie na prezentacji wygląda zjawiskowo! Ubierz się w jej stylu! ZDJĘCIA

4/4
Instagram

Magda Mołek o ważnych wydarzeniach najczęściej informuje na instagramie. Przypominamy, w jaki sposób dziennikarka przedstawiła swojego syna, Stefana.

Więcej na temat Magda Mołek