Kinga Rusin torebka Louis Vuitton

Kinga Rusin nie przestaje zachwycać! Tym razem postawiła na kultową torebkę za ponad 4000 zł!

Kinga Rusin torebka Louis Vuitton

Kinga Rusin to prawdziwa ikona stylu! Niejedna jej fanka inspiruje się stylizacjami, które prezentuje  gwiazda. Nieraz zachwycałyśmy się jej kreacjami z sieciówek, jednak teraz dziennikarka postawiła na dużo droższy look. Prezenterka ostatnio pojawiła się na ulicach Warszawy z torebką za, bagatela, 4000 złotych! To prawdziwy hit, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni!

Zobacz także: Kinga Rusin w wiosennych trendach 2020! Jej bluzkę z bufiastymi rękawami kupicie w Reserved

Kinga Rusin z torebką za ponad 4000 zł!

Kinga Rusin należy do grona najlepiej ubranych gwiazd w Polsce! Dziennikarka potrafi świetnie łączyć kolory i perfekcyjnie dobiera dodatki. Prezenterka często stawia na elegancki look, ale również ma świetne wyczucie do casualowych stylizacji. Tym razem gwiazda postawiła na wygodę, jednak wszystkim rzucił się w oczy drogi dodatek. 

Dziennikarka założyła klasyczne dżinsy, szarą bluzkę i krótką, pikowaną kurtkę. Do tego dobrała  szaro-brązowy szal oraz brązowe botki. Całość wygląda absolutnie fantastycznie, jednak my zwróciliśmy uwagę na torebkę marki Louis Vuitton! Gwiazda nieraz udowodniła, że kocha dodatki z tego domu mody. Tym razem postawiła na model Bumbaga, który w standardowej cenie kosztuje 1080 dolarów.

Torebka Louis Vuitton
Mat. promocyjne

A wy co o niej myślicie? Czy rzeczywiście jest warta takiej kwoty? My przyznamy szczerze, że  z chęcią widziałybyśmy ją w swojej garderobie! 

Kinga Rusin z torebką Louis Vuitton
EOS

Kinga Rusin to prawdziwa ikona stylu! Jej fanki często inspirują się stylizacjami gwiazdy! 

Kinga Rusin

 

Więcej na temat Kinga Rusin Louis Vuitton
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59