Julia Wieniawa, polska aktorka młodego pokolenia, przyzwyczaiła wszystkich do swojej klasycznej fryzury - długie ciemnobrązowe włosy stały się niemal jej znakiem rozpoznawczym. Dlatego też jej nowe zdjęcie wywołało nie lada poruszenie. Na jej głowie pojawiły się warkoczyki z koralikami. W takim wydaniu Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy. Jej fani są zachwyceni nowym lookiem aktorki:

Reklama

Sztos!

Oooo top model!

Super - pisali fani pod zdjęciem Wieniawy.

Myślicie, że taka oryginalna fryzura stanie się popularna? Bylibyśmy mocno zdziwieni, ponieważ z takim szaleństwem na głowie nie da się nie wyróżnić!

Zobacz także: Julia Wieniawa w modnych butach i torebce z CCC. Zapłacimy za nie 89 złotych

Julia Wieniawa zaskoczyła wszystkich nowym zdjęciem. Jak oceniacie jej nowy look? Na pewno jest odważny! Gwiazda przyzwyczaiła nas do swoich prostych włosów - standardowo wyprostowanych lub delikatnie pofalowanych, czyli "wavy hair".

Zobacz także
Reklama

Julia Wieniawa jest wierna swojemu naturalnemu kolorowi włosów. Czasem lubi delikatnie poeksperymentować z fryzurą - decyduje się wtedy tylko na ombre. Włosy ombre to metoda, polegająca na rozjaśnieniu końcówek włosów. Najlepiej wygląda dyskretny efekt, sprawiający wrażenie naturalnego rozjaśnienia przez słońce. Łagodne przejścia na włosach dają efekt odmładzający i nadają delikatności.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama