Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia WieniawaJulia Wieniawa Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Instagram/Mat. prasowe
1/5
Julia Wieniawa
Instagram/Mat. prasowe

Ostatnio Julia Wieniawa udała się na zasłużony wypoczynek. Za nią intensywny rok! Gwiazda wciąż pracowała na planie serialu "Rodzinka.pl", pracowała nad kolejnymi utworami, uczyła się tańczyć, a przede wszystkim brała udział w licznych sesjach i kampaniach reklamowych. Nic więc dziwnego, że ostatnie dni spędziła zarówno nad polskim morzem, jak i na Mazurach. Właśnie tam prezentowała na sobie seksowny biały kostium kąpielowy, który zwrócił naszą uwagę. Julia Wieniawa udowodniła, że nie tylko bikini jest seksi! Wam też spodobał się kostium gwiazdy? Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, gdzie można go kupić i w jakiej cenie. Obiecujemy, zapłacicie za niego mniej niż 100 złotych!

Zobacz: Jak dobrać kostium kąpielowy do figury?

2/5
Julia Wieniawa
Instagram

Julia Wieniawa zachwyciła w swoim nowym kostiumie kąpielowym! Strój gwiazdy odsłania niemal tyle, co klasyczne bikini, choć dyskretnie zakrywa brzuszek. Julia Wieniawa oczywiście ma idealnie płaski brzuch, ale i tak zdecydowała się na model stroju, który zakrywa przód ciała, a mocno odkrywa tył. Do tego uwagę przyciąga biała aplikacja ze sztucznych kwiatów. Istotny jest również kolor - biel doskonale podkreśla opaleniznę!

Zobacz: Ach, ten róż! Julia Wieniawa upolowała przesłodki kombinezon w róże na wyprzedaży

3/5
Julia Wieniawa
Mat. prasowe

Kostium Julii Wieniawy kosztuje 89,99 złotych i można go znaleźć na stronie ecarla.pl. 

Julia Wieniawa
Mat. prasowe
Mat. prasowe

Zobacz: JULIA WIENIAWA W SWOICH ULUBIONYCH SZPILKACH Z SIECIÓWKI. TERAZ KUPISZ JE JESZCZE TANIEJ!

4/5
Julia WieniawaJulia Wieniawa
Instagram

Nie da się ukryć, że Julia Wieniawa od dawna wyznacza trendy. Nie zdziwimy się więc, gdy na polskich plażach zobaczymy tysiące kobiet w tym samym kostiumie kąpielowym! ;)

Zobacz: JULIA WIENIAWA W BIKINI Z H&M. JEST PIĘKNE I... WYJĄTKOWO TANIE

5/5
Julia Wieniawa
Instagram
Więcej na temat Julia Wieniawa