Paulina Krupińska w szarej koronkowej sukni, Dorota Gardias w granatowej szyfonowej sukni
ONS

Dorota Gardias czy Paulina Krupińska? Kogo skrytykowały Joanna Horodyńska i Ada Fijał?

Paulina Krupińska w szarej koronkowej sukni, Dorota Gardias w granatowej szyfonowej sukni
ONS

Ada Fijał i Joanna Horodyńska wydały kolejny "wyrok" w Modowym Sądzie „Party". Tym razem  oceniły wieczorowe kreacje gwiazd z jedwabiu, koronki i muślinu na gali Orlenu „Polacy z werwą". Na pozornie zwiewnej sukni „poległa" ich zdaniem Dorota Gardias. Pogodynka TVN zgubiła się ponoć w... labiryncie materiału. Autorką jej kreacji była Viola Piekut.

 

Mamy przynajmniej trzy kreacje w jednej. Koktajlową krótką sukienkę w pierwszej warstwie, apaszkę w stylu Grace Kelly lub stewardesy oraz obszerną pelerynę superbohaterki romansów na półce z literaturą fantasy. Czy ktoś na sali ma nożyczki?! - oceniła Ada Fijał.

Proponuję szarfę zawiązać sobie jeszcze na nodze. Za dużo tu rozcięć, wycięć, marszczeń. Ta suknia jest jak labirynt, nie ma z niej wyjścia - dodaje Horodyńska.

 

Czy ktoś zachwycił autorki Modowego Sądu „Party"?  Bezapelacyjnie Paulina Krupińska! Miss Polonia pojawiła się na salonach w trzy miesiące po porodzie córeczki Antoniny. Zachwyciła figurą i stylem. Miała na sobie szaro-srebrną sukienkę Laurelle.

 

Paulina po urodzeniu dziecka nabrała szlachetności. Wcześniej zawsze mi czegoś w niej brakowało, teraz czuję, że wszystko gra - chwali kreacje Joanna Horodyńska.

 

O tym, kogo jeszcze oceniły Horodyńska i Fijał czytajcie w najnowszym numerze „Party".

 

Paulina Krupińska w przezroczystej kreacji

Dorota Gardias w granatowej sukience

Joanna Horodyńska i Ada Fijał

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48