Julia Wieniawa w zielonej sukience i białych sneakersach
Instagram

Jedni je kochają, inni nienawidzą - mowa oczywiście o sneakersach, określanych też mianem "ugly shoes", które podbijają wybiegi, ulice i modowe blogi już od dłuższego czasu. Nie sposób przejść obok nich obojętnie i o to właśnie chodzi! Jeśli jeszcze nie masz swojej wiosenno-letniej pary sneakersów, to koniecznie sprawdź, gdzie je kupić - pisaliśmy o tym już jakiś czas temu! Teraz zwrócimy natomiast uwagę na to, jak nosić sneakersy, żeby wyglądać stylowo i modnie. Oczywiście inspiracji poszukamy wśród gwiazd. Zobaczcie galerie zdjęć poniżej! 

1/5
Małgorzata Rozenek w sneakersach
Instagram

Małgorzata Rozenek słynie ze swojego uwielbienia do sneakersów, zwłaszcza tych z kolekcji luksusowych marek. Bez względu na to, jaki ty model sneakersów wybierzesz, wciąż możesz inspirować się stylizacjami Małgorzaty Rozenek. Możesz więc łączyć swoje ugly shoes z długimi bluzami i podkolanówkami. Aby nadać mniej sportowego charakteru takiej stylizacji, załóż pasek w talii, tak jak Małgosia!

2/5
Paulina Sykut w sneakersach
Instagram

Paulina Sykut też uwielbia sneakersy i nosi je nie tylko do sportowych stylizacji. Prawidłowo! Właśnie o to chodzi w ugly shoes - nosimy je do wszystkiego - eleganckich chinosów, płaszczy, sukienek. 

 

3/5
Natalia Siwiec w sneakersach
Instagram

Natalia Siwiec również wie, co dyktują ulice i wybiegi, dlatego swoje sneakersy również dobiera do płaszczy. Tym razem zmiksowała różne style - w jej looku nie zabrakło również sportowego elementu w postaci legginsów. 

4/5
Anna Lewandowska w sneakersach
Instagram

Anna Lewandowska również posiada pokaźną kolekcję sneakersów i najczęściej dobiera do nich casualowe stylizacje. Trenerka udowadnia, że ugly shoes doskonale wyglądają w połączeniu z eleganckim płaszczem. 

5/5
Julia Wieniawa w sneakersach
Instagram

Obok stylizacji Julii Wieniawy również nie sposób przejść obojętnie. Garnitur i sneakersy? Jesteśmy na tak! Jak widzicie, stylizacje z ugly shoes nie mają żadnych granic. Jeśli kochasz te buty, noś je śmiało do wszystkiego!

Zobacz także: Najmodniejsze buty na wiosnę? W zwierzęcy print! Znaleźliśmy je już za 39 zł!

Więcej na temat stylizacje gwiazd modne buty