Iga Świątek na Balu Mistrzów Sportu 2020
Instagram @ hnatkowska_hairstylist

Iga Świątek olśniła na Balu Mistrzów Sportu 2020. Ale mogła wyglądać jeszcze lepiej! Oto druga kreacja 

Iga Świątek na Balu Mistrzów Sportu 2020
Instagram @ hnatkowska_hairstylist

Iga Świątek podczas 86. Gali Mistrzów Sportu olśniła wszystkich swoim wyglądem i zaprezentowała się w bardzo eleganckiej, kobaltowej sukni z dużym dekoltem. Ale jak się okazało, tenisistka mogła wybrać inną kreację, w której również prezentowała się fantastycznie. Na instagramowym profilu znanej projektantki pojawiły się nagrania z przymiarek Igi Świątek. Zobaczcie i oceńcie sami, czy wybór kobaltowej sukni był dobry! 

Zobacz także: Iga Świątek w niebieskiej sukni z odważnym dekoltem na Gali Mistrzów Sportu. Skradła show!

Iga Świątek mogła wybrać inną suknię na Galę Mistrzów Sportu. Dlaczego wybór padł na kobaltową kreację?

Iga Świątek pomimo młodego wieku, już zdążyła się zapisać w kartach historii polskiego sportu. Zaledwie 19-letnia polska tenisistka w 2020 roku wygrała prestiżowy turniej French Open, pokonując przy tym najwybitniejsze gwiazdy światowego tenisa. Młodziutka sportsmenka zaimponowała wszystkim swoim talentem i ciężką pracą, którą wykonała. Nic więc dziwnego, że jej nazwisko pojawiło się wśród nominowanych  na Sportowca Roku 2020 w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". 

Iga Świątek została doceniona przez fanów i czytelników "Przeglądu Sportowego" i ostatecznie zajęła 2. miejsce. Podczas 86. Gali Mistrzów Sportu 19-latka zachwyciła wszystkich swoją kobaltową suknią, ale okazało się, że mogła zdecydować się na inną kreację. Na Instagramie projektantki Violi Piekut pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak Iga przymierza również zieloną suknię z asymetryczną górą i mniejszym dekoltem.

Ostatecznie panie zdecydowały się na tą kobaltową i wnioskując z opisu pod nagraniem na Instagramie Violi Piekut już wiadomo, dlaczego. 

Gdy wybór pada na kobalt mamy do czynienia z silną i charyzmatyczną osobowością. Kobietą zdecydowaną, ale też subtelną mimo swojej ogromnej siły - czytamy w opisie pod nagraniem. 

Zobaczcie zatem i oceńcie sami. Która suknia podoba Wam się bardziej? Naszym zdaniem Iga w obydwu kreacjach wygląda rewelacyjnie! 

Wygląda na to, że suknia w kolorze kobaltowym od razu przypadła tenisistce do gustu! 

A tak Iga Świątek prezentowała się podczas 86. Gali Mistrzów Sportu!

 

Więcej na temat Iga Świątek
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08