Ariana Grande
Instagram

Trendy we fryzjerstwie zmieniają się równie szybko, jak te w modzie. Co chwilę jesteśmy świadkami mody na nowe kolory włosów, nowe cięcia czy nowe upięcia. Jednak nie tylko projektanci są kreatorami fryzur, które pokazują na wybiegach obok swoich najnowszych kolekcji. Ostatnio coraz częściej to gwiazdy dyktują trendy i pokazują nam zarówno jak się ubierać, jak i czesać. Tym razem to Ariana Grande może okazać się prawdziwą trendsetterką - jej bąbelkowy koński ogon to hit! Wiele gwiazd już postawiło na tę fryzurę. Zobaczcie poniżej, jak ją noszą oraz jak ją samodzielnie wykonać w domu.

Zobacz także: Kiedyś do szkoły, dziś na imprezę! Warkocze wracają w wielkim stylu. Zobacz, jak noszą je gwiazdy

1/4
Ariana Grande
Instagram

Ariana Grande może pochwalić się bardzo długimi i gęstymi włosami, które najczęściej wiąże w wysokie końskie ogony. Tym razem postanowiła odmienić swój look i zaprezentowała na Instagramie bąbelkowy kucyk. Fryzura robi wrażenie, ale przede wszystkim jest bardzo prosta do wykonania w domu. 

2/4
Kendall Jenner
East News

Bąbelkowy kucyk nosiła także już Kendall Jenner. Modelka nie może pochwalić się tak gęstymi włosami, jak Ariana, ale widać, że i u niej fryzura wygląda świetnie. Nie musicie się więc martwić, że wasze włosy nie wyglądają jak u Ariany. Aby zrobić bąbelkowy koński ogon, wystarczy mieć długie włosy.

 

3/4
Alicia Vikander
East News

Do wykonania tej fryzury potrzebujecie kilku gumek w kolorze swoich włosów. Na początek trzeba zrobić wysoki koński ogon, a następnie na całej długości w równych odstępach należy związać włosy gumkami. Potem już tylko trzeba powyciągać włosy w tych miejscach, nadając im objętość. Gotowe!

4/4
Olivia Culpo

Bąbelkowy koński ogon możecie nosić zarówno na co dzień do szkoły czy pracy, jak i na większe wyjścia - imprezy, festiwale czy koncerty. Ta fryzura pasuje do każdego kształtu twarzy. 

Więcej na temat fryzury gwiazd