Katarzyna Warnke podczas Flesz Fashion Night 2021 była muzą duetu MMC i na wybiegu zaskoczyła odważną suknią z tiulowym dołem, który od pasa aż do linii ud był całkowicie prześwitujący. Ta kreacja podczas jednej z najważniejszych modowych imprez w kraju wzbudziła najwięcej emocji. Jak wiadomo Katarzyna Warnke nie boi się kontrowersji - jest pewną siebie, świadomą kobietą, dlatego nie dziwi fakt, że duet MMC wybrał właśnie ją na swoją muzę podczas tegorocznej gali Flesz Fashion Night. Tak odważnie jeszcze nie było!

Reklama

Odważna stylizacja Katarzyny Warnke z przezroczystym dołem odsłoniła pośladki gwiazdy

Flesz Fashion Night 2021 po rocznej przerwie sporodowanej pandemią koronawirusa przyciągnął tłumy gwiazd. Wśród muz, które prezentowały zjawiskowe kreacje największych polskich projektantów nie mogło zabraknąć Julii Wieniawy w sukni Łukasza Jemioła, Małgorzaty Rozenek w kreacji Paprocki & Brzozowski i Katarzyny Warnke, która została muzą Rafała Michalaka i Iwony Majer czyli duetu MMC. Aktorka, która rzadko pojawia się na czerwonym dywanie tym razem zaskoczyła w odważnej wieczorowej sukni z mocno prześwitującym dołem, który wyeksponował pośladki gwiazdy całkowicie widoczne pod cienką warstwą tiulu. Koniecznie zobaczcie obszerną galerię zdjęć Katarzyny Warnke z Flesz Fashion Night 2021!

Zobacz także: Flash Fashion Night 2021: Projektanci, muzy i tłumy gwiazd!

Wieczorowa suknia w odcieniu czerni i granatu prezentowała się zjawiskowo na czerwonym dywanie, a najwięcej emocji wzbudziła mocno prześwitująca część kreacji.

AKPA/ Jacek Kurnikowski

Katarzyna Warnke w zachwycający sposób prezentowała na sobie suknię duetu MMC i widać, że czuła się w niej bardzo pewnie i kobieco. Aktorka doskonale wie, jak pozować przed aparatem. Swoją kreację na ściane zaprezentowała doskonale!

AKPA/ Jacek Kurnikowski

Trzeba przyznać, że kreacja projektu Ilony Majer i Rafała Michalaka była zdecydowanie najodważniejszą propozycją zaprezentowana podczas Flesz Fashion Night 2021. Trudno oderwać od niej wzrok!

AKPA/ Jacek Kurnikowski

44-letnia Katarzyna Warnke podczas Flesz Fashion Night 2021 w towarzystwie Joanny Horodyńskiej, Renaty Kaczoruk i Ilony Majer. Kreacje różnorodne, jednak efekt równie spektakularny!

Wiesz, że wykorzystując kod rabatowy Zalando longue, możesz kupić wyjątkowe kreacje w wyjątkowych cenach?

AKPA/ Jacek Kurnikowski / Baranowski
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama