Flesz Fashion Night to modowa impreza na której trzeba być. Znów przyciągnęła najlepszych projektantów, ich piękne muzy i prawdziwe tłumy gwiazd. Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa jedna z najważniejszych w branży imprez w Polsce wróciła, i to w wielkim stylu. Gwiazdą, która zwracała szczególną uwagę na ściance była Julia Wieniawa, która wystąpiła w roli muzy Łukasza Jemioła.

Reklama

Zobacz także: Flash Fashion Night 2021: Projektanci, muzy i tłumy gwiazd

Julia Wieniawa muzą na Flesz Fashion Night 2021

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Choć ma dopiero 22 lata, to jednak już na swoim koncie ma wiele fantastycznych ról filmowych i serialowych. W show biznesie pojawiła się jako nastolatka - dziś, to już piękna kobieta, a także ikona stylu, która inspiruje tysiące Polek! Jej stylizacje często robią furorę wśród jej obserwatorek. Aktorka stawia na bardzo eleganckie kreacje, pełne szyku i wdzięku. Tak też było podczas Flesz Fashion Night 2021!

AKPA

Zobacz także: Zobacz także: Doda na Flesz Fashion Night 2021! W tym roku postawiła na czerń

Piękna aktorka była w tym roku muzą Łukasza Jemioła. Jeden z najlepiej rozpoznawalnych polskich projektantów przygotował dla niej na ten wyjątkowy wieczór wyjątkową kreację - czarną suknię do połowy łydki z delikatnym stanikiem i naprawdę długim rozcięciem.

Zobacz także
AKPA

Julia Wieniawa już kilkukrotnie była obecna na gali Flesz Fashion Night w poprzednich latach. W 2019 roku, aktorka była muzą projektantów MMC! Gwiazda wówczas zaprezentowała się w w zjawiskowej czerwonej sukni, również z odważnym rozcięciem.

East News/Kamil Piklikiewicz

Jak podoba Wam się tegoroczna stylizacja pięknej gwiazdy?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama