Ewa Chodakowska kocha komfort i totalny luz! Zwłaszcza kiedy wybiera się na spacer ze swoim ukochanym psem w centrum Warszawy. Zamiast sukienek i szpilek, zakłada wtedy na siebie swoje ulubione jeansy, klasyczny t-shirt, baseballówkę i one... boskie ugly sneakersy marki Adidas, których cena może jednak porażać. Spójrzcie na jej ostatnią letnią stylizację i oceńcie look z hitowymi sneakersami w roli głównej.

Reklama

Zobacz także: Ewa Chodakowska z torebką za ponad 60 tys. wsiada do auta wartego milion złotych!

Modne sneakersy Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska zakochała się bez pamięci w jednym z najnowszych modeli sneakersów marki Adidas - mowa o modelu Yeezy, który na stronie Moliera 2 kosztuje dokładnie 1919 złotych. Sporo? Owszem! Na szczęście wiele podobnych model sneakersów możecie upolować teraz na letnich wyprzedażach, np. w Sinsay już za 39 złotych.

Ewa postawiła na totalny luz - i za to dajemy jej duży plus! Jasne jeansy o kroju wide legs, klasyczny biały t-shirt, baseballówka, wygodny plecak Gucci i kultowe już sneakersy. Taka prosta stylizacja to idealny wybór na szybką wizytę w centrum Warszawy.

Jak widać, spacer i lunch bardzo się udały. Pies Ewy Chodakowskiej o imieniu Joe również wyglądał na bardzo ukontentowanego.

Zobacz także
Reklama

Po szybkim spacerze i lunchu Ewa Chodakowska wsiadła do swojego czarnego mercedesa-AMG G 63 wartego ponad milion złotych! Samochód ten to prezent od jej męża Lefterisa. Ewa Chodakowska jeszcze do niedawna poruszała się po stolicy m.in. Smartem, Mini Cooperem, a od czasu do czasu jeździła też Lamborghini Urusem należącym do Lefterisa.

Reklama
Reklama
Reklama