Dorota Szelągowska w kurtce United Colors of Benetton
Instagram, mat. prasowe

Dorota Szelągowska w supermodnej kurtce włoskiej marki. Teraz kupisz ją za grosze!

Dorota Szelągowska w kurtce United Colors of Benetton
Instagram, mat. prasowe

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd TVN. Inspiruje nie tylko w temacie urządzania mieszkań, ale również codziennych stylizacji. Uwagę fanek zwróciła jej krzykliwa puchowa kurtka, w której zaprezentowała się na Instagramie. Okazuje się, że można ją upolować na przecenie za niewielkie pieniądze! 

Dorota Szelągowska w kurtce z sieciówki 

Dorota Szelągowska ma nie tylko doskonały gust wnętrzarski, który już niejednokrotnie nam prezentowała w swoich programach. Zmienia zwykłe mieszkania w takie, które budzą zachwyt. Ale to nie jest jedyna przestrzeń, w której jstanowi inspirację dla Polek. Internautki pokochały również pomysły stylizacyjne projektantki, nie szczędząc jej komplementów na ten temat na Instagramie. Tym razem ich uwagę zwróciła kolorowa zimowa stylizacja Doroty. 

Dorota Szelągowska tej zimy postawiła na kolorową kurtkę włoskiej marki. Model ten pochodzi z kolekcji United Colors of Benetton i kosztuje 559,90 zł, lecz na przecenie można ją kupić za 279,90 zł! 

To idealna opcja, by ponure zimowe ulice ożywić swoim barwnym lookiem! Zdecydowałybyście się na takie odważne kolory?

Puchowe kurki są hitem tej zimy. Puchówki zagościły w szafach Dody, Małgorzaty Rozenek, Natalii Siwiec, a także gwiazd młodego pokolenia takich jak Viki Gabor czy Roksana Węgiel. 

Zobacz także: Zimowe puchówki w stylu Natalii Siwiec już od 150 zł!

Dorota Szelągowska w kurtce United Colors of Benetton
Instagram

Niedawno zaprezentowała się również w supermodnym płaszczu w cętki. Motywy zwierzęce są również bardzo pożądane w tym sezonie. 

Dorota Szelągowska w najmodniejszym płaszczu w cętki
Instagram/Dorota Szelągowska

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23