Ostatnio Justyna Steczkowska nie pokazywała się raczej publicznie. Gwiazda przeżywała trudne chwile - odeszła jej mama, więc gwiazda potrzebowała czasu, który chciała spędzić z rodziną. Niedawno mogliśmy ją oglądać w "Dzień Dobry TVN", gdzie przyszła, by opowiedzieć o wyjątkowej sesji zdjęciowej pod wodą z okazji 25-lecia jej kariery. Okazuje się, że zdjęcie Justyny Steczkowskiej autorstwa Rafała Makieły zajęło trzecie miejsce w międzynarodowym konkursie fotografii podwodnej Proteus 2021.

Reklama

Gwiazda opowiedziała, że podczas pracy nad fotografią musiała pokonać swoją traumę z dzieciństwa.

"Jako dziecko się topiłam i nie przerobiłam jeszcze - pomimo swoich prawie 50 lat - tego strachu przed głęboką wodą, więc to było dla mnie podwójne wyzwanie. Dla mnie, jako człowieka po prostu - wyznała wokalistka w naszym programie", powiedziała Steczkowska.

Płaszcz i torebka Justyny Steczkowskiej

Nas jednak zainteresował look gwiazdy. Wygląda na to, że wokalistka pokochała karmelowy kolor. Justyna wyszła ze studia "DD TVN" w wiosennym bardzo dopasowanym i klasycznym w kroju karmelowym płaszczu.

Nie zabrakło i dobranej torebki. I tu ciekawostką, bo Justyna nie wybrała bardzo drogiej luksusowej marki. Postawiła na skórzany kuferek za który trzeba zapłacić ok. 1.5 tysiąca złotych, produkowany przez polską firmę Batycki. Torebkę można nosić z łańcuszkiem na ramieniu lub bez niego, trzymając w dłoni jak elegancki kuferek.

Stylizację gwiazdy uzupełniały sandałki. Na gołe stopy założyła przezroczyste szpilki. Widać, że Justyna poczuła już wiosnę.

Zobacz także

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Steczkowska na gorących zdjęciach z Zanzibaru. Pokazała dorosłego syna i córkę!

Tak wygląda nagrodzone podwodne zdjęcie Justyny Steczkowskiej.

Justyna Steczkowska wybiera polskie marki. Tym razem postawiła na torebkę Batycki

EOS

Justyna Steczkowska kocha karmelowy kolor.

EOS

Justyna zachwyca figurą

EOS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama