Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson Dakota Johnson
Dakota Johnson
East News
Wszystko stało się jasne.
1/5
Dakota Johnson
East News

Mogłoby się wydawać, że skoro Dakota Johnson nie pracuje nad kolejnymi częściami filmu "50 twarzy Greya", to może narzekać na nudę, ale nic bardziej mylnego! Jak się okazuje, aktorka właśnie zaczęła promować swój nowy film "Źle się dzieje w El Royale", w którym wciela się w rolę Emily Summerspring. Dakota Johnson właśnie ma za sobą dwie imprezy, promujące film, na których zaprezentowała się w dwóch różnych kreacjach. Koniecznie musicie je zobaczyć, bo jedna z nich całkowicie obnażyła brzuch aktorki! Wszystko stało się już jasne - wiemy, czy Dakota Johnson spodziewa się dziecka!

 

Zobacz: Czerwona suknia nie ukryła niczego! Dakota Johnson pokazała... brzuszek?! ZDJĘCIA

2/5
Dakota Johnson
East News

Jedna z kreacji Dakoty Johnson była olśniewająca. Odcień różu idealnie współgrał z karnacją gwiazdy, a błyszczące dżety na sukni zwracały uwagę. Do tego suknia była ozdobiona modnymi falbanami, które jednocześnie wyglądały romantycznie, dziewczęco i nienachalnie. 

Zobacz: WPADKA DAKOTY JOHNSON NA CZERWONYM DYWANIE. SUKIENKA... SPADŁA JEJ Z BIUSTU

3/5
Dakota Johnson
East News

Druga kreacja aktoki zrobiła jednak większe wrażenie, a to za sprawą odsłoniętego brzucha! Dakota Johnson odwazyła się założyć crop top, który nie pozostawił żadnych wątpliwości...

Zobacz: DAKOTA JOHNSON NA PREMIERZE "NOWEGO OBLICZA GREYA". ZACHWYCA CZY ROZCZAROWUJE?

4/5
Dakota Johnson
East News

Dakota Johnson nie jest w ciąży! Ten strój mówi wszystko. Gwiazda i Chris Martin, z którym jest związana od kilku miesięcy, najwyraźniej jeszcze nie zdecydowali się na powiększenie rodziny. Przypomnijmy jednak, że sam Chris ma dwójkę dzieci ze związku z Gwyneth Paltrow. Para ma córeczkę Apple oraz synka Mosesa.

Zobacz: DAKOTA JOHNSON MA NOWEGO CHŁOPAKA? WRESZCIE SĄ DOWODY

5/5
Dakota Johnson
East News

Myślicie, że Dakota Johnson i Chris zdecydują się niebawem na kolejny krok w swojej relacji i założą rodzinę?

Zobacz: DAKOTA JOHNSON SPOTYKA SIĘ Z JEDNYM Z NAJBARDZIEJ PRZYSTOJNYCH AKTORÓW W HOLLYWOOD?

Więcej na temat Dakota Johnson