Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Lewandowscy w Warszawie!
1/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

 

Nowe, gorące zdjęcia Roberta i Ani Lewandowskich! Piłkarz jest w Polsce na zgrupowaniu piłkarskiej reprezentacji przed piątkowym meczem z Urugwajem. Jednak wygląda na to, że nie wystąpi w tym spotkaniu. A ponieważ takie okazje nie zdarzają się zbyt często Ania postanowiła wyciągnąć swojego męża na spotkanie z przyjaciółmi. Przy okazji pokazała całkiem interesujący look.

Anna Lewandowska nie przestaje inspirować w kwestii... mody! Choć żona Roberta słynie głównie z propagowania zdrowego stylu życia, to ostatnio powoli wyrasta również na ikonę stylu. Wszystko, co założy trenerka, niemal natychmiast staje się hitem! Fanki dopytują o marki i ceny jej ubrań oraz dodatków. Inspirują się stylizacjami gwiazdy fitnessu, poszukując tańczysz odpowiedników jej luksusowych ciuchów. Lub szukają w sieciówkach modeli, które wybrała Lewandowska. Tym razem Ania znów może stać się wielką modową inspiracją! A wszystko za sprawą dżinsów, które Lewandowska miała na sobie.

 

Zobacz też: Ile kosztuje udział w zimowym obozie Ani Lewandowskiej? Cena wzrosła, a miejsca i tak rozeszły się... w 14 minut!

 

Chodzi o tzw. dad's jeans, które w Polsce dopiero zyskują na popularności, lecz za granicą są już prawdziwym must have! Zobaczcie na następnych stronach, jak ten model nosi Anna Lewandowska.

 

 

Polecamy: Mom Jeans czyli Piramidy wracają do łask!

 

2/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

 

Dad's jeans, czyli spodnie taty to następcy tzw. mom's jeans, nazywanych dżinsami mamuśki. Oba modele inspirowane są modą lat 90. Estetyka tego okresu jest obecnie bardzo na czasie. Co różni te fasony? Mom's jeans wyróżnia wysoki stan, który pięknie podkreśla krągłe biodra i szczupła talię. W przypadku dad's jeans stan również jest podwyższony, jednak spodnie nie są opięte na pupie. Przeciwnie - są nonszalancko luźne.

3/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

 

Zarówno jeden, jak i drugi model, charakteryzują szerokie nogawki. Anna Lewandowska doskonale wie, że tego typu spodnie bronią się jedynie z butami na wysokich obcasach. Wówczas unikamy efektu skrócenia sylwetki oraz optycznego dodania sobie kilogramów.

4/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, która przebywa obecnie z mężem Robertem w Warszawie, zestawiła dad's jeans z czarnymi botkami na obcasach oraz bomberką w tym samym kolorze. 

5/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Obniżony krok spodni Anny Lewandowskiej jednak nie każdemu przypadnie do gustu. Ten nonszalancki fason jest trudny w noszeniu. 

6/6
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Czy Waszym zdaniem dad's jeans są sexy? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie!

Więcej na temat Anna Lewandowska