Anna Lewandowska i jej droga stylizacja Anna Lewandowska Do całości Anna Lewandowska dobrała torebkę Chloe. Jej cena to około 6000 złotych. Anna Lewandowska wybrała klapki Isabel Marant. Ten model kosztuje po przecenie... około 900 złotych!
Anna Lewandowska i jej droga stylizacja
Znamy marki
1/4
Anna Lewandowska i jej droga stylizacja

Anna Lewandowska znów rozbiła bank! Żona Roberta Lewandowskiego jeszcze niedawno najczęściej chodziła w sukienkach i klasycznych bluzach, których cena nie przekraczała 300 złotych. W ostatnim czasie to się zmieniło - Ania stawia coraz częściej na luksusowe marki - adidasy Louis Vuitton za 4000 złotych, niewielka wiklinowa torebka Cult Gaia za 900 złotych, sukienka Self Portrait za 1800 złotych - ta lista drogich ubrań i dodatków z każdym dniem robi się coraz dłuższa, a Ania wyrasta na prawdziwą ikonę stylu!

 

Ania Lewandowska tym razem też nie zawiodła. Co założyła? Baaardzo drogie rzeczy ;). Wszystkie informacje na temat najnowszej stylizacji Ani Lewandowskiej znajdziecie w naszej galerii. 

 

Zobacz też: Seksowna sukienka w stylu Ani Lewandowskiej? Bardzo proszę! Oto 12 propozycji za mniej niż 199 zł

2/4
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska założyła granatową dresową spódnicę maxi z ozdobnym pasem na górze, do tego dobrała granatowy obcisły top odsłaniający jej brzuszek. Całość dopełniły dodatki - i to nie byle jakie dodatki! Czarne skórzane klapki i ozdobna torebka kosztowały majątek. Co to za marki? Ile kosztowały?

3/4
Do całości Anna Lewandowska dobrała torebkę Chloe. Jej cena to około 6000 złotych.

Do całości Anna Lewandowska dobrała torebkę Chloe. Jej cena to około 6000 złotych. Większość polskich gwiazd upodobała sobie ten model torebki Nile - m.in. Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska.

4/4
Anna Lewandowska wybrała klapki Isabel Marant. Ten model kosztuje po przecenie... około 900 złotych!

Anna Lewandowska wybrała klapki Isabel Marant. Ten model kosztuje po przecenie... około 900 złotych!

Więcej na temat Anna Lewandowska